> >

Тоновані склопакети, види тонування

Якщо ваші вікна пропускають зайву кількість сонячного світла і ви хочете виправити ситуацію - тоновані склопакети це найкращий вибір! Крім того, що такий склопакет позбавить від надлишків світла і врятує предмети у вашому будинку від вигорання, це ще і відмінний спосіб додати у ваш будинок комфорту - тонування допоможе позбутися від зайвих цікавих поглядів.

Склопакети, тоновані плівкою

Серед достоїнств, крім звуко - і теплоізоляції, виділяють досить престижний зовнішній вигляд: часто їх використовують задля дизайнерського рішення при складанні інтер'єру. Також при розбитті скла вікна не будуть розлітатися в різні сторони - це ще один плюс до безпеки. 

Види плівок для тонування склопакета

Сонцезахисні: покликані максимально відбивати промені сонця (до 80% сонячного світла). Набір різних відтінків і можливість вибору ступеня затемнення зіграє на руку при дизайнерських рішеннях!

Тонування для вікон: діє у ролі фільтру - сонячне світло проходить крізь скло, яке при цьому набуває декоративний вигляд. Цінно також своїми безосколковими властивостями.

Дзеркальні: відмінний спосіб сховатися від спеки за рахунок віддзеркалення сонячного світла (до 90%) і 80% енергії. Створює ефект односторонньої видимості.

Матова: висока світлонепроникність і високий рівень тонування, поряд з можливістю нанесення всіляких зображень - роблять цей вид плівок одними з найпопулярніших.

Антивандальна: шар полімеру в 115 - 600 мкм робить ваше скло міцним і стійким до ударів. 

Склопакети, тоновані в масі

Фарбування скла відбувається в той момент, коли воно плавиться. В розплавлену скломасу додаються різні фарбувальні компоненти. Таке скло буде виділятися відмінною міцністю і стійкістю до механічних впливів!

Тонування методом піролізу

Тонкий шар металів наноситься на поверхню скла при його виробництві. Ці метали, при симбіозі з гарячим склом, утворюють досить стійке з'єднання. Такі тоновані склопакети зносостійкі і будуть служити вам довгі роки. Вони також мають гарну дзеркальну поверхню. Це надійний захист від сонячних променів.

Тонування склопакета методом нанесення покриттів у вакуумі

Надання різноманітних властивостей і колірних рішень такого скла відбувається за рахунок нанесення оксидів металів на прозоре поліроване скло у вакуумній камері. Скло має високий рівень безпеки, воно стійке до пошкоджень, так і до атмосферних впливів. Одна з самих надійних технологій у відображенні ультрафіолету і тепла.

Однією з найбільш популярних технологій у тонування вікон вважається тонування в масі. Це відносно дешево, а виготовлення не викликає труднощів. Ви можете вибрати як дзеркальну поверхню, так і прозору.

Переваги використання технології тонованого склопакета

  • тонування вікна додасть більше комфортабельності вашого дому або офісу;

  • звуко - і теплоізоляція дозволить завжди зберігати затишок вашого домашнього вогнища;

  • сучасні технології дозволять вам значно поліпшити інтер'єр приміщення. Крім рівня тонування і вибору серед великої гами відтінків, на ваш склопакет можливо буде помістити різні зображення;

  • тонований склопакет дуже простий у догляді: промийте його використовуючи розчин призначений для миття скла, а після протріть м'якою тканиною. Важливо, щоб у розчині не містилося абразивних матеріалів!;

  • ви зможете не турбуватися про те, що оббивка меблів, картини та інші предмети згодом почнуть вицвітати, установка тонованого склопакета гарантує захист від ультрафіолетового випромінювання.

Ціна на тоновані склопакети

Ціна тонованого склопакета залежить від розміру, кількості камер, дистанції, енергозбереження, а також наявності газу (закачують аргон) в середині склопакета. Щоб прорахувати точну ціну на тонований склопакет, телефонуйте за тел. 044-221-46-23 фахівцям компанії Wenster, які нададуть Вам безкоштовну консультацію і зможуть прорахувати точну ціну Ваших склопакетів.

   

Схожі статті

Тоновані металопластикові вікна

Склопакети

Пластикові вікна Київ