> >

Металопластикові вікна ALM Plast Deluxe

Профіль українського виробництва Alm Plast практично повністю аналогічний продукції німецького бренду Salamander і є лідером вітчизняного ринку, що здатний конкурувати з відомими європейськими компаніями.

Не так давно на суд споживачів була винесена новинка — Alm Plast Deluxe. П'ятикамерний профіль преміум-класу отримав найвищу оцінку і став найбільш продаваним і популярним. Особливо затребуваними є п'ятикамерні вікна Alm Plast Deluxe, які володіють додатковими параметрами енергозбереження, а також підвищеними здібностями ізоляції від зовнішніх шумів.

Переваги п'ятикамерного профілю ALM Plast Deluxe

Якщо в квартирі стоять п'ятикамерні вікна Alm Plast Deluxe — це не лише гарантує максимальне збереження тепла, але і набагато менші цифри у квитанціях на оплату комунальних послуг. Для жителів тих регіонів, де зима особливо холодна і сира це оптимальне рішення, щоб надійно захистити приміщення від холоднечі і протягів.

Основні переваги п'ятикамерного профілю:

  • двокамерний склопакет товщиною 34 мм з енергозбереженням, на якому ніколи не утворюється конденсат;

  • ширина монтажного профілю варіює в межах 70 мм і наявність п'яти повітряних камер, які виключають зону промерзання;

  • ширина зовнішньої стінки досягає 3 мм;

  • коефіцієнт тепловіддачі дорівнює 0.15 Вт/м2С°.

До особливостей п'ятикамерного профілю відноситься і така властивість, як підвищена жорсткість, що дозволяє виконувати замовлення на виготовлення більш великих конструкцій, а також робить матеріал максимально стійким до злому.

Унікальні якості профілю Alm Plast Deluxe

П'ятикамерні вікна Alm Plast Deluxe заслужили високу оцінку споживачів завдяки якості профілю, репутація якого відзначена такими характеристиками, як надійність, міцність і довговічність. В умовах сьогоднішнього ринку - це вкрай важливо, оскільки зовсім небагато продукції може претендувати на відповідність даним характеристикам з вуст задоволених клієнтів.

Вартість п'ятикамерних вікон АЛМ Пласт Делюкс

Важливий момент — ціна на вікна. Аналогічна продукція імпортного виробництва коштує набагато дорожче, тоді як український Alm Plast Deluxe набагато доступніше за ціною, що абсолютно не впливає на його якість. Завдяки високотехнологічному обладнанню з Австрії, на якому виробляється профіль преміум-класу, продукція повністю відповідає європейським нормам та стандартам.

Українське виробництво — європейська якість

П'ятикамерні вікна Alm Plast Deluxe — це профіль що складається з п'яти камер, двокамерний склопакет і два контури ущільнення. Такого оптимального варіанту дотримуються всі провідні європейські виробники.

Якість профілю відповідає наступним характеристикам:

  • висококласний пластик;

  • екологічно чиста рецептура і досконала геометрія;

  • п'ятикамерна система витримає випробування з найсуворішим тепло - і енергозберігаючим стандартам;

  • сертифікат відповідності та гігієнічні висновки підтверджують відмінні експлуатаційні характеристики профілю.

П'ятикамерні вікна Alm Plast Deluxe — кращий вибір

Найкращий спосіб зробити свою квартиру теплою, затишною і заощадити на комунальних платежах — це замовити п'ятикамерні вікна Alm Plast Deluxe у професійних фахівців нашої компанії. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом — менеджери безкоштовно консультують замовників з усіх питань, досвідчені замірники проводять максимально точні виміри, що сприяє швидкій та якісній установці.

Наша продукція не потребує гарантії — заводська лабораторія якості Alm Plast Deluxe здійснює суворий контроль на кожному окремому виробничому етапі. Однак, незважаючи на ідеальну якість профілю і готових віконних конструкцій, кожен наш клієнт отримує гарантію до 10-ти років, а при виникненні будь-яких дефектів, які мають місце вкрай рідко, фахівці компанії швидко та професійно впораються з проблемою.

Схожі статті

Вікна Рехау з Німеччини

Українські вікна ALM Plast

Кольорові вікна