> >

Вікна Rehau Euro 60

Класичні варіанти скління завжди популярні. Такою системою став профіль Rehau Euro 60, який може бути встановлений в будь-які отвори і має невисоку ціну і одночасно відмінними характеристиками. Конструкція складається з склопакета, профілю, ущільнювачів, фурнітури. Кожну з частин вибираєте в залежності від призначення вікна.

окна евро 60

Вікна Рехау 60 – вибір людей

Вікна Rehau 60 популярне базове рішення для скління будь-якого приміщення. Система відповідає необхідним показникам для звуко та теплоізоляції, при цьому виробник гарантує доступну вартість. Профіль є відмінним варіантом для приміщень, де можна обійтися без високого показника енергозбереження.

Пластиковые окна Rehau Euro 60

Класичні Рехау євро 60 характеристики наступні:

  • Профіль Rehau 60 має монтажну глибину 60 мм і три повітряних камери усередині конструкції.

  • Відсутність важких металів у складі виробу говорить про екологічність та безпеку.

  • Подвійний ущільнювач запобігає проникненню пилу і протягів з зовнішньої сторони, а також забезпечить повну герметичність системи.

  • Конструкція може містити протизломну фурнітуру, пропоновану мешканцям верхніх і нижніх поверхів будівлі, а також приватних будинків.

  • Максимальна товщина встановлених склопакетів до 32 мм.

У зв'язку з представленими особливостями показники досить високі. Коефіцієнт теплоізоляції 0,62 м2К/Вт. Що дає можливість утримати тепле повітря всередині кімнат і не звертати уваги на холодний вітер за вікном. Також рівень звукоізоляції становить 41 дБ, що відповідає 4 класу. Параметр дозволяє створити комфортну тиху атмосферу, навіть якщо за вікном розташована автотраса.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Області застосування Rehau Euro 60

Виріб призначений для скління різних архітектурних будов. Підходить для приватних будинків, квартир, адміністративних будівель, цехів. Прорізи складських приміщень і балконів можуть бути оснащені системами для легкого користування і заощадження тепла. Бюджетна серія Рехау 60 характеристики виправдовують себе, а якість відповідає обіцяним очікуванням. Області використання дозволяють склити будь-які отвори і зробити це якісно і недорого.

Зовнішній вигляд профілю дозволить прикрасити вікно. Скоси форми на 15° надають виробу естетичний вигляд і роблять догляд і миття стулок легким заняттям. Класичні прямокутні форми, глянець і білий колір подобається користувачам системи. А для любителів дизайнерських рішень можливий варіант нанесення кольорової плівки. Підбір фурнітури залежить від вибору і бажаної функціональності. Будь-яке вікно Rehau Euro 60 може бути глухим, розпашним, поворотно-відкидним. Фурнітура в даних випадках вибирається відповідно до призначення користувача. Профіль Рехау 60 незважаючи на невелику ширину досить міцний. Дана особливість дозволяє склити великі конструкції і зробити їх довговічними.

Придбання матеріалів для облаштування житла – складна задача, яку необхідно обміркувати заздалегідь. Тому наша компанія пропонує грамотну консультацію фахівців і проведення монтажних робіт. Представлені послуги дозволять зробити будинок функціональним і призначеним для житла, а також дасть можливість пристосувати нежитлове приміщення для роботи та зберігання продукції. Рехау євро 60 – універсальний варіант, який сприяє створенню комфортних умов за невеликі гроші. Купуючи доступні конструкції від німецького концерну, ви зможете якісно забезпечити житло всім необхідним і користуватися системами довгі роки.


Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна