> >

Балкон з виносом від професіоналів компанії - Wenster

Балкон с выносом. Допустимые нормы выноса и разрешение на работы

Зробити житло комфортним і функціональним досить просто. Для цього варто звернути увагу на незадіяні ділянки квартири, які можна експлуатувати при правильному ремонті. Господарі невеликих приміщень знають, як важливо вмістити все необхідне для життя і не перетворити невелику площу в склад. Саме для цих потреб пропонуємо розширити площу і зробити балкон з виносом.

Вынос балкона

Як зробити винос

Спосіб розширення житлової площі за рахунок балкона проводитися в кілька етапів: спорудження або реставрація каркаса, вікна, внутрішні та фасадні роботи та інше. Але якщо ви вирішили збільшити функціональність без втрати простору, розширення балкона вам ідеально підійде. Винос проводитися в залежності від вибору і рішення замовника і поділяється на:

  • По підвіконню. Металеві куточки кріпляться до бетонної плити або на перила. Вони створюють основу для каркасу, який складається з куточка або профільної труби. Далі проводять засклення.

  • Від підлоги. Поширений спосіб розширення для старих квартирних будинків, де за проектом встановлені металеві перила. Такий винос сприяє подальшому утепленню і склінню.

  • Винос балкона по підлозі В даному випадку розширюється не тільки парапет, але і плита, тим самим збільшуючи площу балкона повністю. Каркас складається по-новому, а стара огорожа повністю демонтується.

  • Винос даху. Проводитися в тих випадках, якщо перекриття не підходь за розміром або зовсім відсутній. Для цього використовують профлисти 0,55 см.

Розширення відбувається за рахунок встановлення зварного каркаса на відстані 30 – 50 см від підлоги або на рівні підвіконня. Як зварювальні роботи, так і вибір систем скління залежить від призначення балкона і стану вже наявного каркаса. Слабка або стара віконна огорожа потребує заміни або зміцнення. Тому звертаючись за запитом: «розширення балконів Київ», до вас приїдуть майстри компанії Wenster, які проведуть оцінку і зроблять заміри.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Вартість і терміни робіт

Балкон з виносом ціна і термін залежить від складності роботи і побажань замовника. Найчастіше розширення виконується за 2-3 дні. Але додаткові побажання можуть, як зменшити, так і збільшити термін виконання. Вартість послуг також варіюється і залежить від матеріалів і варіантів скління, утеплення та іншого.

Вимоги, які пред'являють до розширення житлової площі, досить високі. Цей нюанс варто врахувати при виборі бригади і компанії, яка буде виробляти винос. Професіонали нашої компанії дотримуються норми безпеки і роблять роботу у відповідності з нормами ЖКГ. Тому розширення балкона ціна, включає майстерність та відповідність фахівців.