> >

Балкон в Хрущовці

Столиця, як і інші міста нашої країни, наповнена будинками старих забудовників. У післявоєнний період масове будівництво зводило будинки за єдиним державним зразком загального планування для всіх. Таким чином, житло стало доступним для всіх жителів даного періоду. Але прагнення до досконалості і поліпшення умов життя підштовхує власників житла на проведення робіт з благоустрою. Тому далі ми обговоримо варіанти скління балконів в хрущовці та інших будинках даного періоду.

Балкон в хрущевке 1
Балкон в хрущевке 2
Балкон в хрущевке 3
Балкон в хрущевке 4
Балкон в хрущевке 5
Балкон в хрущевке 6
Балкон в хрущевке 7
Балкон в хрущевке 8

Скління балкона хрущовка

Балкони старих будівель потребують якісного ремонту. Обумовлено це роками експлуатації і зносу раніше встановленого каркаса і плит. У більшості випадків виносні конструкції раніше стеклились і проводилися роботи з облагороджування. Але найчастіше дана площа використовувалася як склад тимчасово незадіяних речей, що ускладнювало користування. Але сьогодні поняття людей трохи змінилося, і багато мешканців всерйоз задумалися про реставрацію і функціональне використання додаткової площі. Балкон хрущовка ремонт – став невід'ємною частиною благоустрою квартири в цілому.

Існують різні способи зміцнити каркас і змінити конструкцію. Серед варіантів скління розрізняють:

  • Холодний. Даний тип засклити балкон у хрущовці, самий простий і доступний. За бажанням замовника може робитися винос для збільшення площі, а також проводитися інші ремонтні роботи. Але приміщення також буде не придатне до життя у холодний період року.

  • Тепле скління балкона в хрущовці передбачає не тільки встановлення віконних систем, але і повне утеплення з метою продовження житлової площі. Використання теплоізоляційних матеріалів зробить виносну конструкцію теплою навіть у морози.

Будь-яка модернізація квартири залежить від ваших уподобань. Тому перед вибором матеріалів рекомендуємо звернутися в нашу компанію і замовити якісний надійний монтаж скління.

Вибір комплектуючих систем

Основні варіанти скління балкона в хрущовці підбираються виходячи з дизайну і уподобань господарів квартири. Але для простоти управління і легкості користування встановлюють якісну фурнітуру. Надійні кріплення щільно притискають стулку профілю, тим самим ізолюючи приміщення від проникнення повітря з вулиці. Ця особливість важлива, якщо ви хочете раз і назавжди забути про протяги і втрати тепла.

Склопакет, також грає роль в якості скління. Двокамерний варіант служить елементом енергозбереження, якщо дана функція необхідна. Також скло може мати напилення, здатне відображати прямі сонячні промені, які можуть зіпсувати предмети інтер'єру. А також значно підвищити температуру в кімнаті влітку. Заповнення порожнеч між стеклами інертним газом збільшує властивості виробу і допомагає знизити теплопровідність.

Профіль з метою енергоефективності також має певні параметри. Все просто: чим більше повітряних камер, тим менша провідність тепла та шуму з навколишнього середовища в будинок. Тепле скління балконів хрущовка буде ефективним і допоможе зменшити витрату енергії, якщо ви використовуєте п'яти камерний профіль. Але якщо у вас холодний варіант, то підійде трикамерний профіль у поєднанні з одно або двох камерним склом.

Етапи ремонту

Проведення реконструкції залежить від того, що саме ви хочете від балкона і в якому він стані. Наші фахівці проводять необхідні етапи, якщо вони потрібні і надають клієнтам повний звіт матеріалів і дій. Оздоблення балкона в хрущовці включає наступні опції:

  • Демонтаж застарілих плит і каркаса. За необхідності реставрація та зварювальні роботи. Також можливе винесення, з метою збільшення площі і зміцнення самого балкона.

  • Засклення у відповідності з обраним видом. Теплий або холодний варіант передбачає використання різних матеріалів для подальших робіт і відповідно різні технології і процесу роботи.

  • Утеплення всіх площин і подальша обробка внутрішньої і зовнішньої частини. Для утеплення рекомендується використовувати пінопласт, мінвату та інше. А для фасадних робіт можна застосовувати профнастил, сайдинг та пластикову вагонку. Внутрішня обробка проводиться у відповідності обраного дизайну інтер'єру і може бути виконана деревом, гіпсокартоном та іншими варіантами.

Ремонт балкона в хрущовці ціна розраховується виходячи з обраних опцій та матеріалів. Наші майстри проводять роботу як поетапно, так і під ключ, даючи клієнтам можливість самостійного вибору всіх компонентів для якісного ремонту житла. Реставруючи балкон в хрущовці, ви маєте можливість зробити окрему кімнату для комфортного відпочинку або збільшити невелику площу кімнати.