>
Логотип
Логотип

Балкон під ключ - м. Київ, Лісовий масив, Лісовий проспект 22

Побажання замовника

  • Виконати ремонт балкона під ключ на Лісовому масиві зі збільшенням площі на першому поверсі (при цьому бюджетні вікна українського виробництва).

Виконані роботи

  • На початку був проведений демонтаж залізних перил. Після, зварений винос балкона по підлозі вперед з профільної труби 60 * 40 з товщиною стінки 3 мм, а також перила з 32-го куточка, і зроблений винос конструкції вперед на 25 мм. Нижню частину виносу балкона наші фахівці, обшили металевими коробами білого кольору. Зовнішня частина була обшита профнастилом кольору металік.

  • Скління виконане вікнами українського виробництва ALM Plast монтажною шириною 60 мм, склопакет 32 мм двокамерний (3 скла), фурнітура Maco. На верхню і бічні частини ми поставили розширювачі, щоб обійти газову трубу, яка проходить через балкон клієнта.

  • Утеплення підлоги - стиродур (пінополістирол 50 мм). Бічні і передня частини утеплили - Стіродур 30 мм.

  • Внутрішню частину балкона обшили дерев'яною вагонкою з сосни, замінили балконний блок на металопластиковий, встановили бюджетні підвіконня Опентек (OpenTeck), постелили лінолеум на підлогу, вивели розетку під холодильник, вимикач і світло.

Ціни на балкон Схожі роботи

Балкон под ключ фото Лесной массив, Киев
балкон под ключ киев фото
фото балконов под ключ
балкон под ключ фото цены
ремонт балкона под ключ фото
сколько стоит балкон под ключ фото
балкон под ключ в хрущевке дизайн фото
балконы и окна под ключ фото
балкон под ключ в хрущевке интерьер фото
https://oknaeuro.kiev.ua/balkonlesnoimassiv