> >

Балконна засувка для пластикових балконних дверей

Установкою металопластикового балконного блоку сьогодні нікого не здивувати. Для комфортного застосування і легкості користування виробники винайшли супутню фурнітуру на всі випадки життя і потреби клієнтів. Балконна засувка – один з атрибутів, який спрощує користування та відкриття двері з зовнішньої сторони.

Засувка для легкого користування

Балконная защелка

Поява металопластикового профілю вирішило багато проблем. Такі вікна легкі в догляді, використанні. З ними не страшні протяги і сильний вітер. Але така конструкція має недоліки, пов'язані з відкриттям і закриттям стулки з зовнішньої сторони. Якщо ви вийшли на балкон, то найчастіше ви не можете самостійно щільно закрити двері. Так як ручка встановлюється лише з одного боку і не дає можливості керувати стулкою з іншого. Тому виробники знайшли рішення і винайшли додаткову приналежність, яку в народі називають «ручка курця».

Засувка встановлюється на привід фурнітури, яка знаходитися в двері балкона.


Додаткова ручка випускається наступних типів:

  • Оригінальна. Надійна фурнітура, яка може працювати лише комплектом з приводом тієї ж марки. Популярні виробники Roto, Maco, Vorne та інші.

  • Універсальна. Модель підходить практично до будь-якого профілю.

  • Магнітна. Фурнітура працює під дією магнітного поля, яке утворюється при відкриванні. Прикривання стулки відбувається автоматично і виникає із-за притягнення частин магніту.

Ручка – надійний помічник

Засувка для дверей балкону купити – єдиний вихід для людей, які часто користуються виходом на балкон. Віконний блок передбачає постійні походи в приміщення і на балкон, закриття якого необхідно. Якщо вам набридло просити родичів, щоб закривали і відкривали за вами двері, то скористайтеся відповідною фурнітурою та зробіть замовлення.

Дуже часто виникає проблема з попаданням диму або холодного повітря в квартиру. Опалювальний сезон або літній спекотний день – неважливо, так як будь-який вихід з приміщення повинен захищати від перепадів температури і запобігати потраплянню неприємного запаху. Будь-який вихід на балкон, часто супроводжується з закриванням дверей. Для того щоб зробити такий маневр самостійно, рекомендуємо поставити таке пристосування як ручка рогач.

Колір виробу підбирається у відповідності з відтінком профілю і легко кріпиться. Звичайна «ракушка» може бути виготовлена з пластика і алюмінію. Другий варіант більш міцний і довговічний, але перший має меншу вартість. Вартість засувки становить від 100 грн. в залежності від кольорової гами, матеріалу та виробника. Будь-яка ручка забезпечить герметичність при закритті і запобіжить проникненню повітря і диму всередину квартири.

Купуйте якісні та зручні пристосування у компанії ВЕНСТЕР.

Схожі статті

Пластикові вікна

Ціна балконних засувки і ручки курця