> >

Балконний блок, різновиди і застосування

Балконний блок – неотъемлемая часть любой жилой квартиры, если балкон или лоджия не является продолжением комнаты. Планировка квартир, чаще всего подразумевает перегородку между жилой комнатой/кухней и балконом для комфортного выхода. Данная перегородка выполняет несколько функций: теплосбережение, универсальность, защита от сквозняков. Замена блока поможет вам чувствовать себя уютно и тепло при любой погоде за окном.

Варіанти виготовлення блоку

Основні елементи конструкції балконного блоку передбачають об'єднання вікна та двері. Металопластиковий профіль і двері можна зробити різних розмірів, згідно з отвором в квартирі. Стандартні балконні блоки, які робляться на замовлення, виготовляються протягом 5-7 днів з моменту заявки. Всі виміри знімають тільки фахівці, так як блок повинен чітко стати і відповідати точним розмірам прорізу без похибок в розрахунках. Також ви маєте можливість замовити профіль нестандартної форми, коричневий або ламінований. Єдина відмінність в ціні і термін виготовлення, які будуть дещо відрізнятися від стандартної білої металопластикової секції. У підсумку балконний блок ціна варіюється і обговорюється при замовленні виробу.

Двері і вікна блоку

Вікна, що входять до складу блоку, можуть мати як одну, так і кілька стулок. Розміри відрізняються в залежності від необхідної освітленості, розміру отвору, бажання замовника. Можливі також різні розташування вікон і дверей. Двері в свою чергу можуть складатися з однієї або двох частин, відокремлюваних між собою. Можливо, як і повністю скляне виконання, так і в поєднанні з верху склопакета, а низу з пластику.

Монтаж балконного блоку особливо не відрізняється від установки будь-якої іншої металопластикової конструкції і проводиться за наступною схемою:

  • Прибирання або демонтаж старого блоку. Усунення виступаючих частин і підготовка поверхні до установки.

  • Вставка профілю у проріз, вирівнювання по рівню за допомогою штапиків і підкладок.

  • Запінення монтажною піною і усунення зазорів.

  • Вставка в профіль склопакетів і дверей.

  • Закріплення додаткових аксесуарів.

Монтаж займає 1 день, після чого ви зможете насолоджуватися зручністю нового блоку без холоду в зимовий час і без протягів.

Балконний блок Київ - популярний запит в компанії. Сьогодні багато людей роблять все необхідне для зручності у власному будинку і тому ми пропонуємо вам якісну установку і доступне замовлення віконних систем.