> >

Балкон під ключ з виносом на Куренівці

Нашими майстрами був зроблений балкон під ключ з виносом на Куренівці за адресою: вул. Валківська, 5

Старі будинки часто мають багато проблем для здійснення винесення балконів, т. к. мають раскрошенные краю плит, нерівні балконні майданчики і різні ширини плит.

При ремонті балкони «під ключ» і його винесення на Куренівці, наші майстри успішно усунули всі недоліки і якісно виконали всю роботу, а саме:

  1. Вирівняли корисну площу балкона, ширина якого коливалася від 75см до 100см, здійснили винос підлоги на 125 див. Зробили додатковий винос по підвіконню +35см. Загальна ширина балкона стала 155см.
  2. Обшивка балкона наші майстрами була здійснена з допомогою профнастилу по периметру і нащільників з боків від металопластикової конструкції з вікнами.
  3. Утеплення по всій площі балкона було зроблено таким чином, щоб надалі з легкістю покрити стіни і стеля дерев'яною вагонкою або іншим матеріалом, що використовується для внутрішньої обробки лоджій і балконів. Для цього використовувався утеплювач стіродур 30мм і був зроблений дерев'яний каркас для успішного монтажу вагонкою.
  4. Для утеплення підлоги був використаний стіродур 50мм і встановлена осб плита для подальшого покриття ламінатом, паркет дошкою або іншими підлоговими покриттями.
  5. Вікна зроблені з якісного ПВХ профілю Українського виробництва на сучасному австрійському обладнанні. Від нашої компанії був зроблений ПОДАРУНОК власнику балкона у вигляді енергозберігаючого напилення на склопакети.
Балкон под ключ с выносом на Куреневке
Балкон под ключ с выносом на Куреневке
Балкон под ключ с выносом на Куреневке
Балкон под ключ с выносом на Куреневке

У підсумку балконні корисна площа збільшилася до 6,7м2 проти початкової в 3,7м2, стало тепліше і затишніше, завдяки утепленню, обшивки балкона і встановлення металопластикових вікон. Також для зменшення шумів в дощовий період була проведена поклейка «обесшумки» на козирок.

Схожі статті

Балкон під ключ

Балкон з виносом