> >

Балкони під ключ - етапи і види ремонтних робіт

Оформлення житла дозволить створити комфортні умови і задіяти всі частини невеликого приміщення. Особливо актуально проведення ремонту в невеликих міських квартирах, де кожен квадратний метр площі на рахунку і потребує ергономічного розташування. Розширити приміщення дозволить виносна конструкція, тому як зробити Балкон під ключ опишемо далі. Пояснюючи структуру і складові етапи даного процесу робіт.

балкон под ключ этапы работы

Що таке балкон під ключ

Сукупність різних дій, спрямованих на розстановку, зміцнення, утеплення або перебудову виносної конструкції. Ремонт проводиться, виходячи з початкового стану балкона і вимог, пред'явлених замовником. Фахівці компанії можуть зробити будь-які дії, спрямовані на благоустрій вашого житла. Також майстри можуть зробити всі етапи робіт без присутності господарів і надати вам приміщення повністю готове до експлуатації. Що входить в балкон під ключ:

  • Зовнішні роботи. Зведення або реставрація зробить металевий каркас міцним. Зміцнення допоможе витримати великі навантаження, які виникнуть із-за загальної ваги будівельних матеріалів, системи скління і додаткової ваги при використанні приміщення. Також на даному етапі може проводитися винос парапету для розширення площі та обшивка обраними матеріалами з зовнішньої сторони.

  • Скління. Віконні системи монтуються на створений каркас і вибираються у відповідності з призначенням балкона або лоджії. Теплозберігаючі конструкції для теплого скління мають більшу вагу і вартість, але дають можливість скоротити споживання тепла. Стандартні системи скління відрізняються більш низькою ціною, але в разі продовження і розширення житлової площі за рахунок об'єднання балкона з кімнатою вони не підходять.

  • Утеплення – невід'ємна частина будь-якого ремонту з метою підтримання тепла і комфорту в будинку. Для даних цілей вибирають різноманітні матеріали: мінвата, пінопласт, полістирол та інші, які сприяють якісної теплоізоляції. Зразки використовуються для створення бар'єру між вулицею і приміщенням, що дозволяє ізолювати частини від перепаду температур. Утеплення підлоги, стін і стелі – необхідна завдання будь-якого ремонту.

  • Оздоблення. Приведення в порядок і створення естетичного вигляду також є етапом проведення робіт. Внутрішня обшивка вагонкою, гіпсокартоном та іншими складовими допоможе оформити кімнату в належному вигляді і приховати утеплюючі матеріали.

Досвідчені фахівці проведуть всі етапи будівництва, і ви дізнаєтеся, що означає балкон під ключ ціна доступна, а рівень – високий. Термін встановлення і проведення ремонтних робіт становить 3-4 дні з моменту початку процесу і залежить від самого проекту, використовуваних матеріалів, вибору конструкції. Звертаючись до нас, консультанти розрахують вартість необхідних опцій, а замірники знімуть показники з вашої житлоплощі для розрахунку матеріалів і варіантів скління.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Балкон під ключ це як

Ремонт балкона необхідний, якщо ви вирішили підвищити рівень життя за рахунок житлових умов. Будь-яка переробка квартири передбачає використання вже існуючого проекту на благо мешканцям. Але якщо ви бажаєте розширити площу або поліпшити її, то необхідно реставрувати балкон і провести на ньому якісний ремонт.

Зняття балконної перетинки і об'єднання виносної частини з кімнатою вимагає спеціальних матеріалів, утеплювачів та встановлення сучасних віконних систем. Але, навіть якщо ви хочете зробити з балкона зону літнього відпочинку і тепло взимку вам не потрібно, то провести ремонт доведеться, в даному випадку - більш простий і доступний. Балкон під ключ як це – значить викликати майстрів, які проведуть всі необхідні етапи робіт без вашої участі. Господарі можуть заїхати після процесу перебудови і жити в укомплектованій квартирі і насолоджуватися якісним розширенням площі або зоною відпочинку. Довіряйте професіоналам справи і звертайтеся в нашу компанію.