> >

Що таке рулонні штори Зебра

Функціональність віконного отвору безпосередньо залежить від деталей, які можуть бути зручними для користування або навпаки, захарастити вікно і зробити його використання майже неможливим. Зараз існує безліч варіантів декорування та доповнення до віконної рами, які стануть надійними помічниками у літній день і холодну ніч.

Штори «зебра» - що це?

Рулонные шторы Зебра

Рулонні штори знайшли застосування, як вдома, так і в офісі. Завдяки ергономічному дизайну і простоті догляду, монтажу, ролети стали помічниками в боротьбі з зайвою вуличним світлом та іншими ситуаціями. Особливість даних штор полягає в тому, що вони мають два положення: перше відкрите – денний, друге – нічний або закрите. Конструкція передбачає полотно, яке складається вдвічі і закріплюється вгорі. Внизу натягнутого полотна поміщається труба, яка служить схилом. Тканина нагадує смужки: одна - непрозора, друга - прозора. Завдяки цим смужкам ролет отримав назву «зебра».


Конструкція досить проста і не має відмінностей від інших видів рулонних штор. Також як і інші види систем, ролети бувають наступних видів:

  • Mini. Відкритий механізм для отворів невеликого розміру.

  • Uni. Система передбачає закритий механізм з кількома напрямними по сторонам.

  • Standart. Підходять для прорізів вікон і великої величини. Можуть замінити карнизи.

  • Combo – Maxi. Комбінований тип може досягати великих розмірів.

«Зебру» используют для закрывания и открывания окна, также для дверных проемов. Регулятором является ролик в верхней части системы. Специально отвешенной цепочкой можно самостоятельно выбирать степень затененности помещения.

Особливості штор «День Ніч»

Ролети зручний винахід, який допоможе позбутися від поглядів, що проходять повз людей в темний час доби. А також позбавити від зайвої освітленості сонячним днем.

Головною відмінною рисою даної системи є те, що працює два режиму:

  • День. Штори розташовуються накладенням темних смужок одна на одну, що повністю відкриває світлі, майже прозорі вставки. Дане положення дозволяє максимально освітити приміщення в денний час.

  • Ніч. Передбачає повну непрохідність світла. Темні смужки закривають напівпрозорі вставки, створюючи візуально ціле полотно, яке не пропускає світло.

Чергування кольорів дозволяє відрегулювати необхідне положення. Для комфортного перебування в кімнаті. Різноманітна палітра тканинних полотен дозволить підібрати необхідний варіант для вашого інтер'єру і допоможе підкреслити оригінальність стилю і затишок в домі.

Монтаж даних ролет не відрізняється від інших. Повісити систему можна на стулку вікна за допомогою кріплень і монтажної стрічки, також шляхом свердління до вікна і укосах. Жалюзі легкі у використанні і не вимагають надмірного догляду. Для чищення досить насухо протерти тканинну основу серветкою і насолоджуватися порядком у будинку.

Схожі статті

Рулонні штори

Тканинні ролети День-Ніч