>
Логотип
Логотип

Дерев'яні вікна

Популяризація ПВХ конструкцій займає перші місця в чисельності продажу і установки. Але не варто забувати про екологічні натуральні матеріали, які також користуються попитом серед власників будинків і квартир. Дерев'яні вікна зі склопакетом від виробника – це поєднання еко сировини з сучасними технологіями енергозбереження та простоти відходу.


Деревянные окна в интерьере фото 1
Деревянные окна в интерьере фото 2
Деревянные окна в интерьере фото 3
Деревянные окна в интерьере фото 4
Деревянные окна в интерьере фото 5
Деревянные окна в интерьере фото 6
Деревянные окна в интерьере фото 7
Деревянные окна в интерьере фото 8
Деревянные окна в интерьере фото 9
Деревянные окна в интерьере фото 10

Вікна з дерева зі склопакетом

Сучасні варіанти заскління значно відрізняються від тих, які існували 20 і більше років тому. Рами старих зразків скріплювалися болтами, а складність прибирання полягала в постійному розкритті рам і чищення стекол як всередині, так і зовні виробу, якщо рами складалися з декількох стекол. Дерев'яні вікна вартість таких конструкцій була доступна, а вибору не було. Тому багато господинь, згадуючи старі конструкції, не бажають чути про такий варіант скління сьогодні. Новітні розробки дозволили поєднати якість, економічність, дизайн і зробили дерев'яні євровікна від виробника доступними і практичними конструкціями для будівництва дома.

Сучасні купити дерев'яні вікна зі склопакетом можна з наступними складовими:

 • Рама виготовляється з різних дерев'яних матеріалів і може мати ширину від 68 до 80 мм. Конструкцію комплектують за кількістю стулок: одно-, дво - і трьох створчатий виріб. Також на раму наноситься шар захисного покриття, який виконує також і декоративну функцію.

 • Склопакет. Дерев'яне вікно ціна також залежить від вибору цього параметра. Структура і вибір подібний виробу для ПВХ систем. Тому пропонуються двох камерні варіанти з можливими енергозберігаючими технологіями.

 • Імпост встановлюється, якщо дерев'яні вікна зі склопакетом купити з наявністю 2-х і 3-х стулок. Дана планка зміцнює габаритну конструкцію і дозволяє зробити кожен відділ з можливістю відкиття. Імпости встановлюються як вертикально, так і горизонтально з метою декорування.

 • Штульп. Елемент фурнітури дозволяє двом рамам закриватися одна з одною. Складова допоможе змикатися, коли установку імпоста не передбачено конструкцією. Наприклад: балконні двері з кількома стулками.

 • Ущільнювачі. Вироби забезпечують додаткову звуко - і теплоізоляцію в приміщенні. Розрізняють ты, що біля скла, які закріплюють простір між профілем і склопакетом. А також упорні, що забезпечують ізоляцію між частинами профілю.

 • Відводи для води. Додаткова планка кріпиться на верхніх зовнішніх краях виробу, де можливі скупчення вологи і конденсату. Як відомо, дерево не переносить вологе середовище і тому алюмінієва вставка забезпечить захист.

Представлені комплектуючі є базовими і вікна дерев'яні зі склопакетами ціни залежать від якості даних складових. Будь-який з представлених атрибутів підбирається у відповідності серії випуску даного продукту. Якщо ви думаєте над питанням: де купити дерев'яні вікна, то ви потрапили за потрібною адресою. Наша компанія пропонує високоякісні вироби за оптимальними цінами на даний вид.

Основні відмінності дерев'яних вікон

Умовно всі віконні вироби з дерева поділяються на 3 основні категорії, а саме:

1) Базова серія «Практик» - доступна лінійка вікон в базовому сегменті, без погіршення якості продукції, з оптимальним набором опцій. Виготовляються виключно прямокутної форми, обмежена можливість вибору склопакета (без декорування, без заповнення камер аргоном або криптоном, без теплої полімерної дистанції і мультифункціонального скла). Максимальні розміри відкривається стулки 900 мм на 2400 мм.


Модель деревянных окон Forest Line

1.1. ForestLine – материал евробруса только сосна; частичная защита рамы и створки алюминиевым водоотбойником; два контура резинового уплотнителя створки к раме; возможность покраски изделия по RALу лакокрасочным покрытием германской фирмы Remmers.


Модель деревянных окон Forest Alu

1.2. ForestAlu (більше не виробляється) – единственным отличием от модели ForestLine является полная, а не частичная защита наружной рамы и створки окна алюминиевым покрытием, белого или темно-коричневого цвета.


2) Стандартна серія «Оптіма» - на відміну від попередньої базової серії «Практик», ця серія має розширений функціонал. Такий як: дана серія може мати різні розміри, нестандартну форму, вибір деревини не обмежується тільки сосною, є можливість виготовлення з комбінованого бруса. Максимальна ширина склопакета в серії «Оптіма» - 42 мм.


Модель деревянных окон Wood Line

2.1. WoodLine – базовая комплектация серии, наружная часть створки окна и рамы частично закрыты алюминиевым отливом. Возможность покраски внешней и внутренних частей конструкции по RALв разные цвета, как самого изделия, так и отливов.


Модель деревянных окон Alu Wood

2.2. Alu-Wood – в отличие от Wood Line наружная часть полностью закрыта алюминиевым коробом, предотвращающим дополнительное подвержение износа конструкции за счет природных факторов.


Модель деревянных окон Thermo Wood

2.3. ThermoWood – повышенный коэффициент сопротивления теплопередачи до 1,56 м²К/Вт за счет использования вместо древесины в средней ламели евробруса - мультифункционального утеплителя (МФУ). Использование цельного алюминиевого обклада снаружи конструкции, с покраской под RAL или под дерево.


3) Преміум серія «Ексклюзив» - у даній серії вікон надана всегоодна модель, під назвою Hi-Tech, основною особливістю якої є покриття зовнішньої або внутрішньої частини стулки гартованим склом, площа якого перевищує площа склопакета. Всі вироби цієї серії виготовляються виключно з евробрусов благородних порід дерева, таких як: американський дуб, меранті, модрина і евкаліпт.


Модель деревянных окон Hi-Tech

3.1. Високі звукоізоляційні властивості.

3.2. Унікальна фарбування внутрішньої частини, із збереженням видимої структури дерева.

3.3. Максимальна захист від природних чинників уразливих для дерева місць.

3.4. За замовчуванням усі вироби серії «Ексклюзив» комплектуються склопакетами з мультифункційним та енерго - склом, термоізоляційної полімерної дистанцією з заповненням газу.


Використані матеріали

Вартість дерев'яних вікон зі склопакетами безпосередньо залежить від використаних матеріалів. Серед асортименту товарів на ринку країни представлені наступні варіанти вікон: з масиву і клеєного бруса. Представлені варіанти мають відмінності у виробництві, а також в експлуатаційних характеристиках. Останній клеєний дерев'яний варіант має загальну назву євробрус. Такі дерев'яні склопакети вартість значно економлять ресурс натуральної сировини, і дозволяють надати профілю необхідних характеристик для встановлення. Склеювання частин рами дозволяє уникнути деформації природного матеріалу і наділити конструкцію міцністю і довговічністю.

Дерев'яні вікна від виробника ціни враховуються при виборі матеріалу. Брус і профіль можуть бути виготовлені з різних порід, головне, щоб їх щільність становила 450 кг/м3 і більше. Даний параметр забезпечить стійкість і міцність конструкції, а також надійність у кріпленні та свердлінні отворів під петлі і фурнітуру. Замовити дерев'яне вікно можна з наступних порід:

 • Меранті. Дерево яскравої породи і азіатського походження. Приємний червоний відтінок додасть розкіш і ідеально підійде для того, щоб купити дерев'яні вікна для дачі. Місце для відпочинку буде стильним і функціональним.

 • Американський дуб. Світлий відтінок і відмінні властивості теплоізоляції зроблять виріб оригінальним компонентом оформлення інтер'єру.

 • Евкаліпт. Висока міцність дозволяє створити дерев'яні вікна ціна Київ преміум сегменту. Екзотична порода морозостійка і легка у домашньому догляді.

 • Сосна. Поширений матеріал для виробів в будинку. Доступність і функціональність дозволяє створити з сосни різні речі, в тому числі і профіль. Традиційний малюнок і світлий відтінок легко впізнаваний і податливий до обробки.

 • Модрина. Представлені євровікна з дерева ціна компромісна, так як доступність порід дозволяє зменшити остаточну вартість. Міцність дозволить встановити систему в будь-який будинок.

 • Вільха Легка в обробці деревина дозволить створити будь-рельєфний малюнок. Тому часто пофарбований варіант зможе замінити дорогі та рідкісні породи

Дерев'яні вікна зі склопакетом вартість розраховується виходячи з обраного при замовленні матеріалу. Але є можливість зменшити вартість і покращити функціональність. Комбінований брус дозволить поєднати окремі частини і виконає необхідні завдання.

Разновидности дерева для евробруса

Дерев'яні пластикові вікна ціни

Де купити вікна з дерева? Відповідь проста: у нас в компанії. Наші співробітники розраховують і виконують монтажі будь-яких конструкцій, пропонують вам якісні комплектуючі та системи. Серед можливих варіантів скління натуральними матеріалами розрізняють:

 • Практик. Базова серія, яка включає в себе оптимальні характеристики. Високу якість продукції забезпечить правильна компоновка профілю і склопакета. Але представлені дерев'яні євровікна ціни низькі, аргументуються відсутністю додаткових компонентів і елементів декорування. Серія практик має максимальні розміри створок на відкриття, розмір яких не повинен перевищувати 900х2400 мм. Серія ділиться на моделі: ForestLine – якісне і базове рішення конструкції. ForestAlu з повним захистом профілю алюмінієвою вставкою. В якості матеріалу використовується сосна.

 • Оптіма. Замовити дерев'яні вікна ціна виправдана в даній серії. Можливе виготовлення нестандартної конструкції за формою і розмірами, також виріб може складатися з комбінованого бруса і будь-якого деревного матеріалу. Серія включає такі модифікації: WoodLine – захист алюмінієвим відливом і можливість фарбування профілю в різні відтінки; Alu-Wood – додатковий короб з алюмінію дозволяє захистити зовнішню частину від природних явищ. ThermoWood – серія має в профілі утеплювач, який підвищує теплоізоляцію.

 • Ексклюзив. Склопакети з дерева ціна розраховується при використанні єдиної моделі - Hi-Tech. Інтерес викликає оформлення загартованим склом, який протистоїть несприятливим погодним умовам, формує унікальний колір і рельєф конструкції, а також забезпечує енергоефективність.

Дерев'яні євро вікна ціна підбирається виходячи з вимог замовника та обраної системи. Будь-який варіант включає якісну і надійну фурнітуру. Для варіанта відкриття стулки може бути використаний поворотно-відкидний механізм, який забезпечить легке відкривання не залежно від розміщення вікна. Також ціни на дерев'яні вікна враховуються при процесі обробки кожного бруса. Вибрані варіанти матеріалу вимагають певного догляду та обробки під час виробництва і після нього. Нагадаємо, що натуральні вироби цього типу необхідно покривати лаком раз у 5 років для поліпшення якостей і для правильної роботи.

Цінитель естетики та природних матеріалів зможе підкреслити еко лінію в інтер'єрі і придбати дерев'яні євровікна ціна договірна. В залежності від розмірів, вибору системи та її комплектуючих формується замовлення, яке надходить виробнику. Зателефонуйте до нас і отримаєте якісну консультацію за всіма групами товарів.

https://oknaeuro.kiev.ua/derevyannyeevrookna