> >

Дизайн балкона під ключ

Правильна і компактна розстановка всіх частин в приміщенні - важлива наука для планування житла. На невеликій площі може поміститися все необхідне, використовуватися за призначенням. Крім місткості важлива краса, так як естетичний вигляд підніме настрій і навіть поліпшить самопочуття власників житла. Тому зверніть увагу на дизайн лоджій і балконів перед проведенням ремонтних робіт.

Дизайн балкона, лоджії

Відхід від типовості і єдиного зразка сприяє реалізації творчого потенціалу і оригінальному оформленню приміщень. Сьогодні існує безліч варіантів будівельних матеріалів, які позитивно впливають на формування загальної картини будинку, роблячи його функціональним місцем для повноцінного відпочинку після важкого дня.

Сучасний дизайн балкона дозволяє зробити із забутого складського приміщення справжній райський куточок. Необхідно тільки продумати всі дії і приступити до виконання завдання.

З стандартного балкона або лоджії можна створити:

  • Особистий кабінет.

  • Ігрову кімнату.

  • Майстерню для надомного працівника.

  • Кімнату відпочинку.

  • Міні спальну.

Дизайн кухні з балконом

Дизайн кухни с балконом

Кухні з виходом на балкон найпоширеніший варіант дизайну. Найчастіше, щоб збільшити простір кухні - її об'єднують з балконом, для цього демонтується балконний блок для розширення площі. У підсумку, на балконі можна поставити холодильник, розмістити комору, або поставити маленький обідній стіл зі складними стільцями.


Спальня на балконі

Спальня на балконе

Даний варіант має особливу актуальність в квартирах з маленькою житловою площею. Якщо у Вас однокімнатна квартира, ще одне спальне місце звучить не погано, чи не так? За допомогою виносу балкона по підлозі, можна збільшити його функціональну площу, за рахунок чого на ньому з легкістю можна буде розмістити до стіни ліжко-трансформер що складається, яка в зібраному вигляді фактично не займає місце. Але не варто забувати, якщо Ви хочете зробити з балкона спальню, варто добре подбати про утеплення.


М'який балкон

Мягкий балкон

Так званий «м'який балкон», або ж «лаунж зона» відмінно підійде для любителів комфортного відпочинку і повної релаксації після важкого робочого дня. У концепцію оформлення такого варіанту входить використання великої кількості подушок, пледів, і яскравих тканинних ролет. Як варіант на такому балконі можна облаштувати кальянну кімнату в східному стилі з використанням безкаркасних меблів, таких як крісла-мішка. Для даного рішення оформлення балконного приміщення, відмінно підійде французьке скління балкона.


Кабінет на балконі

Кабинет на балконе

Оформлення кабінету на балконі або лоджії останнім часом набирає популярність у всьому світі. Зробивши окреме затишне робоче місце де Вам не зможуть перешкодити, Ви зможете максимально сконцентруватися на робочому процесі. У зв'язку з тим, що на ринку вакансій все популярнішим стає посаду «фрілансера» - віддаленої роботи через інтернет, або ж у Вас просто вільний графік роботи, то такий вид планування балкона має найбільший пріоритет.


Майстерня на балконі

Мастерская на балконе

Якщо у Вас є улюблене хобі, і немає можливості або необхідності орендувати офіс для цього – майстерня ідеальне рішення даної проблеми. Перетворіть Ваш балкон на столярню, слюсарню, швейну або іншу майстерню. Тепер Ви завжди зможете зайнятися улюбленим заняттям у себе в квартирі.


Дитяча на балконі

Детская на балконе

Про питання облаштування дитячої кімнати на балконі треба підходити дуже обережно, для цього треба добре утеплити це приміщення, і вибрати якісні металопластикові профілі і склопакети для збереження тепла. Далеко не кожна молода сім'я може дозволити собі відразу купити двох - або трикімнатну квартиру, тому якщо у Вас недостатньо місця для облаштування дитячої ігрової, її можна зробити на балконі. Різноманітність дизайнерських рішень з легкістю догодить більшості потреб для облаштування ігрової зони дитини.


Представлені й інші варіанти дозволять задіяти житлову площу за призначенням. Також можливі варіанти продовження найближчої кімнати за рахунок утеплення конструкції. Популярні варіанти суміщення зали, вітальні, кухні і спальні. Все залежить від початкового планування квартири, так як задіяти балкон можна в хрущовці, сталінці, сучасних та інших будинках незалежно від року побудови.

Рекомендації оформлення

Головним етапом дизайн балконів і лоджій є продумування кожної деталі. Якщо ви вирішили збільшити площу кімнати за рахунок додаткової площини, то потрібно подумати що на ній буде знаходитися. Виходячи з побажань, монтують стільниці над батареями, де залишається частина несучої стіни. На стільниці можна розташувати всі необхідні елементи, а також використовувати як обідній або робочий стіл. Тепло від батарей дозволить з комфортом посидіти в зимовий час і погрітися після прогулянки на вулиці. Також замість перегородки встановлюють функціональні полиці для розміщення декоративних і потрібних речей.

Дизайн балконів лоджій за рахунок суміщення кімнат популярне рішення для невеликого приміщення. На ньому можна розставити техніку та інші атрибути, які не помістилися в кімнаті. Для того, щоб правильно скористатися всіма засобами, рекомендуємо продумати що буде перебувати на виносній споруді. Саме від цього фактора залежить розташування розеток, вимикачів і іншого. Розстановка меблів також допоможе зробити дизайн балконів зручним і оригінальним.

Перетворення простору

Будь - яку перестановку супроводжує ремонт лоджії дизайн. Тільки якісне проведення роботи дозволить забезпечити кімнату всім необхідним і оригінально оформити всі приміщення, скомпонувавши його воєдино. Проведення будівельних процесів можна розбити на кілька етапів:

  • Оцінка та демонтаж застарілих систем.

  • Винос конструкції по обраному варіанту: підлоги, підвіконня, даху.

  • Утеплення конструкції зсередини і зовні. Ізоляція.

  • Скління металопластиковими віконними системами.

  • Внутрішня і зовнішня обробка. Надання естетичного вигляду.

Перераховані варіанти допоможуть навести порядок і отримати бажаний результат. Матеріали вибираєте самостійно, також як і способи скління і декорування. Різноманітні балкони лоджії дизайн вибирається виходячи з побажань замовника. Звертаючись в нашу компанію, ви зможете запропонувати майстрам вже готові ескізи, які втілюють всі ідеї. А також скористатися послугою нашого спеціаліста по оформленню.

Для наочності і натхнення рекомендуємо переглянути ідеї вже готових робіт, а також звернути увагу на ідеї в інтернеті на вітчизняних і зарубіжних ресурсах. Дуже до речі будуть журнали і рекламні проспекти компаній, що займаються будівельними матеріалами, так як на брошурах вказується готовий варіант. Якщо вам потрібен кутовий балкон дизайн, то розгляньте варіант поєднання декількох ідей на одній площі. Одна частина може бути ізольованою, коли інша – стати продовженням кімнати.

Вибираючи балкон лоджія дизайн звертайтеся до грамотних майстрів, які працюють в нашій компанії для того, щоб кожен житель міг насолоджуватися якісним ремонтом і склінням.