> >

Доводчики для металопластикових дверей

Компанія "Wenster" надає широкий вибір дверних доводчиків механічного та гідравлічного типу, які можна придбати з нашого каталогу. Доводчик встановлюється між коробкою і полотном, оберігаючи дверей від ударів і пошкоджень при різкому закриванні.

Даний пристрій забезпечує комфорт і зручність, а також сприяє продовженню експлуатаційного строку дверей, що особливо корисно для міжкімнатних і вхідних виробів, які часто відкриваються і закриваються.

Доводчик Ryobi 9903

Завдяки відсутності хлопків та плавного закриття, доводчик на пластикову двері стає затребуваним пристроєм в місцях великої прохідності людей, наприклад, в офісах, медичних та шкільних установах. При цьому цінова категорія пристроїв дозволяє підібрати доводчик для будь-якого бюджету, а тривалий термін служби дверей повністю виправдовує покупку.


Види дверних доводчиків>

Перед тим як вибрати доводчик для пластикових дверей, необхідно визначитися з розташуванням та призначенням пристрою. Залежно від дизайну і особливостей приміщення, кожен покупець може придбати закриває пристрій, повністю задовольняє всі потреби. Серед популярних типів доводчиків, найбільш затребувані:

1. Зовнішні. Монтаж пристрою здійснюється у верхній частині дверної коробки.

2. Підлогові. Встановлюються в нижній частині дверей і кріпляться до підлоги.

3. Приховані. Даний вид доводчиків монтується всередину дверного полотна.

Конструктивні різновиди доводчиків

Доводчик Ryobi 9903

При обладнанні зовнішніх вхідних пристроїв необхідно вибрати доводчик для дверей з механізмом стійким до низьких температур. Для влаштування внутрішніх та міжкімнатних дверей, використовуються доводчики гідравлічного або гідромеханічного типу. Конструктивні варіації також можуть бути наступних видів:


1. З сгибающимся важелем пружинного типу.

2. Ковзні стрижні, використовують кулачкову передачу.

3. Поршневі гідравлічні доводчики.

У плані естетики найбільш оптимальним варіантом є пристрої ковзного типу, вони коштують трохи дорожче, але крім чудового зовнішнього вигляду, мають тривалий термін експлуатації.

Придбати доводчик на двері від компанії "Wenster"

Вибір доводчика не викличе труднощів, якщо звертати увагу на рекомендовані технічні параметри пристрою. Перед покупкою важливо розрахувати масу двері і матеріали, з яких виготовлені елементи доводчика. Сучасні доводчики поділяються на 7 класів, де мінімально допустиме навантаження дорівнює 20 кг, а максимальна розрахована на 160 кг ваги.

При дотриманні навантаження та маси полотна вхідного пристрою, дверний доводчик гарантовано прослужить довго, що забезпечить окупність, а також підвищить комфорт для споживачів. Вибираючи комплектуючі на нашому сайті, Ви отримуєте вироби повністю відповідають заявленим характеристикам, з можливістю замовити монтажні роботи від професійної бригади.

Доводчик на пластикову двері ціна

Доводчик DORMA EN3

Вартість виробів для вхідних і міжкімнатних дверей може відрізнятися в залежності від типу доводчика, матеріалів, що використовуються при виготовленні, граничної масі навантаження. Для отримання додаткової інформації та консультації фахівців, скористайтесь формою зворотнього зв'язку на нашому сайті, або зателефонуйте за контактним номером.

Компанія "Wenster" пропонує доводчики, які забезпечують комфортне використання в квартирах, котеджах, офісах, а також ідеально підійдуть під інтер'єр будь-якого приміщення. Ви можете придбати будь-які вироби з каталогу, а також замовити доставку по всій Україні в короткі терміни.


Товар Колір / Країна Ціна , грн
Доводчик DORMA EN3 (80 кг) білий / Німеччина 677
Доводчик DORMA EN3 (80 кг) коричневий / Німеччина 677
Доводчик Ryobi 9903 (85 кг) білий / Японія 688
Доводчик Ryobi 9903 (85 кг) коричневий / Японія 688