> >

Французький балкон під ключ - особливості установки

Різноманітні варіанти оформлення інтер'єру сприяють створенню комфортної атмосфери в будинку. Розширення панорамного виду з вікна допоможе збільшити освітленість і надати будівлі оригінальності і естетичності. Для того щоб домогтися результату, рекомендуємо розібратися що таке Французькі балкони і розглянути особливості конструкції.

Французский балкон конструкция

Мальовничий вид з вікна

Естетичну насолоду подарує вигляд вулиці, який може розкрити картину того, що відбувається за вікном. Якщо ваш балкон виходить на красиві місця: пам'ятки міста, освітлені вулиці, парк, ліс і інші мальовничі частини. То обравши правильне скління, ви зможете підкреслити красу за вікном і зробити власне житло неперевершеним місцем для відпочинку.

Що таке французький балкон? – це панорамний вид скління, який розширює огляд за рахунок розміщення віконного отвору від підлоги до стелі. Конструктивне рішення даного виду дозволяє скоротити загальну площу профілю та використовувати великі площі скла. Наявність імпостів в габаритній конструкції обумовлено необхідністю зміцнення системи. І розраховується виходячи з особливостей скління і розмірів отвору.

Установка даного варіанту досить проста. Із-за відсутності каркаса балкон монтується досить швидко і надає максимальний ефект енергозбереження та світлопроникності.

Вибір французький балкон що це, передбачає виконання двох варіаціях:

  • Повне засклення. Французькі балкони що це таке – це розташування скла зверху вниз по всій площині. Даний варіант використовує профіль, як раму. Основною частиною є склопакет. Площини можуть бути встановлені як на плиті, так і в отворі з використанням огорожі і без неї.

  • Виступ. Дана деталь являє собою невеликий вихід з конструкції на відкриту територію. Найчастіше виступом служить бетонна плита, захищена огорожею, а також додаткова модифікація карниза.

Всім відомо, класичні французькі балкони що це, варіанти скління без існуючої виносної площі. Таким чином, балкони не мають своєї окремої площадки. Тому модифікації огорож сприяють захисту від випадань, розміщенню квітів та інших рослин. А також можуть мати невелику металеву плиту для виходу на вулицю.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Французький балкон для чого необхідний

Якщо у вас прекрасний вид з вікна, то навіщо його приховувати? Підкреслити красу природи або міського пейзажу допоможе даний варіант скління. Серед можливих варіантів французький балкон є актуальним в будь-якому дизайні. Термін установки займе 1 день, після чого ви будете насолоджуватися функціональністю і панорамним видом з вікна вашого будинку або квартири.

Французский балкон вид из окна

Монтаж конструкції проводиться в кілька етапів: для початку демонтуються деталі, які можуть перешкодити зведенню нового блоку. На підготовлені отвори кріпиться заздалегідь замовлена конструкція. При розрахунку важливо правильно вимірювати відстань, тому рекомендуємо викликати професійних майстрів для проведення заміра. Конструкція поміщається в підготовлений отвір і закріплюється сполучними стійками. Кріплення у вигляді анкерів заганяються в плиту на стіні, підлозі, стелі. Всі зазори запінюються, після чого надягають нащільники, а також монтують козирок на верхню частину конструкції, якщо в цьому є потреба.

Відкоси та інші будівельні роботи рекомендують проводити після установки вікна. З метою зміцнення блоку і захисту піни від висихання. Що значить французький балкон правильно встановити – це виконати всі технологічні операції і зробити міцну конструкцію з повною герметизацією.

Красивий балкон для якісного житла

Важливим етапом в підборі комплектуючих є французькі балкони який вибрати профіль. Так як на ньому тримається весь виріб. В даному випадку рекомендується використовувати посилений багатокамерний профіль, який буде створювати цілісність виробу, а також буде мати теплоізоляційні властивості.

Найчастіше французьке скління вибирають для теплого варіанту ремонту, тому енергоефективність та ізоляційні здібності повинні бути на належному рівні. П'ятикамерний посилений профіль у поєднанні з двокамерним склопакетом допоможе ізолювати балкон і створити комфортні умови влітку і взимку. Вибрати варіант для вашого будинку і якісно зняти заміри зможуть наші фахівці, які проведуть роботи на вищому рівні і зроблять ваш будинок комфортним і красивим.

Що краще французький балкон або звичайний – вирішувати вам. Так як варіант служить функціональним дизайнерським оформленням для житла. Відкритий вид і розширені вікна гарантують відмінну оглядовість всього, що відбувається за вікном. Багато цінителів естетики вибирають даний варіант для оснащення житла.