> >

Французький балкон під ключ з винесенням по підлозі

У багатьох жителів в Києві гостро стоїть питання нестачі житлової площі в квартирі (особливо це стосується сімей, які живуть в однокімнатних квартирах). Але далеко не всі розуміють, що збільшити площу в квартирі можливо за допомогою ремонту балкона з виносом по підлозі, а сам балкон облаштувати так, що після ремонту він буде виглядати як окрема повноцінна кімната з диваном, телевізором і шафою. Зараз ми спробуємо розібратися на прикладі однієї квартири в Києві, в якій фахівці нашої компанії робили Французький балкон під ключ з винесенням по підлозі, з яких етапів складається ремонт балкона зі збільшенням площі.

Французский балкон под ключ 1
Французский балкон под ключ 2
Французский балкон под ключ 3
Французский балкон под ключ 4
Французский балкон под ключ 5
Французский балкон под ключ 6
Французский балкон под ключ 7
Французский балкон под ключ 8
Французский балкон под ключ 9

Демонтаж старих конструкцій

Ні для кого не стане секретом, що перед тим як встановити нові металопластикові вікна на балкон, потрібно демонтувати старі. Але в нашому випадку, для збільшення площі французького балкона, була необхідність демонтувати бетонну плиту, щоб зварити винос вперед і праву сторону. Демонтаж бетону складніший вид роботи, ніж звичайний демонтаж. Демонтаж балконної плити має певний ризик (такі роботи найчастіше проводяться на висоті), а також вимагають наявності спеціального інструменту (велика болгарка, відбійник, різні диски тощо). Вартість таких робіт починається від 1000 гривень, це залежить від товщини і складу плити, а також висоти. Додатково можна замовити вивезення будівельного сміття після демонтажу, так як в Києві, особливо в центрі, мало де можливо викинути будівельне сміття біля будинку.

Винос балкона по підлозі

Винос французького балкона по підлозі - це складний вид робіт, який вимагає наявності спеціальних знань і навичок. У нашому випадку балкон був г-образний і косий. Ліва частина плити була 90 сантиметрів, а права 65 см, а сама ширина плити 3,6 метра. За таких обставин, нашим фахівцям, довелося вирівнювати площу балкона за допомогою зварювальних робіт. З лівого боку було додано 60 сантиметрів, з правої 85 сантиметрів вперед, а також 40 сантиметрів в праву сторону (вліво висуватимуться не дозволяв балкон сусідів). В результаті, ми отримали загальну площу балкона 4 метри довжиною і 1,5 м ширина - а це 6 квадратних метрів.

Сам винос на французький балкон робився наступним чином. Спочатку під несучу стіну прокладається куточок 50*50 мм В саму стіну забиваються металеві штирі під кутом, які приварюються до верхньої частини металевого куточка. Під куточок прокладалися товстостінні металеві профільні труби, які зміцнюються зварюванням, а між ними ставляться металеві розпірки. По краях профільних труб встановлюється цілісна квадратна труба, на яку встановлюються металопластикові вікна по всій довжині французького балкона. В бічні стіни балкона по висоті наші фахівці закріпили металеві кутники, які скріпили зварюванням з кутовими частинами виносної конструкції. В результаті ми отримали якісну і міцну виносну конструкцію, на яку можна ставити металопластикові вікна.

Скління французького балкона

Скління французького балкона і вибір самих металопластикових вікон - це дуже важливий етап в процесі ремонту французького балкона під ключ. У нашому випадку пластикові вікна повинні були бути максимально енергоефективними. Саме тому ми зробили скління балкона з п'ятикамерних вікон Rehau euro 70, з енергозберігаючими склопакетами 40 мм завтовшки, камери яких наповнені аргоном.

Металопластикові вікна на балкон встановлюються на профільну трубу по краю, і закріплюються потужними саморізами в саму трубу. Бічна частина була закріплена в цегляну стіну будинку за допомогою анкерів. Верхня частина металопластикових вікон закріплена на металеві пластини 40 мм. Між собою металопластикові вікна з'єднуються різними оригінальними з'єднувачами. З одного боку пластина засверлюється у віконну раму, після чого конструкція виставляється по рівню, а з іншого кріпиться дюбелями у верхню бетонну плиту. Якщо металопластикові вікна не виставити по рівню, фурнітура не буде нормально працювати. Після установки конструкції заводяться козирки, які до віконної рами зручніше кріпити за допомогою кутового нащільники, а в середині дюбелями до верхньої плиті. З лівого боку прикручується металевий нащільник білого кольору, який закриває простір між лівою стіною і металопластикової конструкцією. Коли винос балкона перевищує 30 см, козирок краще робити з профнастилу, тому що він служить дахом, а ребра жорсткості на профнастилі роблять його більш міцним. Після установки козирок був обесшумлен за допомогою поклейки спеціальної стрічки, яка додає міцності козирка і робить звук глухим. Нижня частина виносу французького балкона по підлозі закривається коробами білого кольору, які вигинаються спеціально під певний винос. Всі стики козирків, коробів і нащільників герметизуються, а вся конструкція по периметру продувається монтажною піною.

Утеплення французького балкона і укладання підлоги

Для того щоб перетворити наш французький балкон в затишну кімнату, його необхідно якісно утеплити. Особливо це стосується тих ділянок, які закривають щілини з вулиці (козирки, нащільники, нижні короби). Верхню частину балкона наші фахівці утеплили скловатою, після чого поклали 30 мм пінополістерол. Ліву бічну стінку також утеплили пінополістиролом, тому що потрібно було якісно утеплити частину, яка закрита металевим нащільником. Підлога балкона утеплялась пінополістиролом 50 мм (ті ділянки підлоги, які закриті металевими коробами), а бетонну плиту утеплили пінопластом. Після утеплення на балконі постелили дошки на які стелиться ОСБ плита товщиною 22 мм

Внутрішня обшивка французького балкона та меблі на балкон

Завершальний етап ремонту французького балкона під ключ це внутрішня обшивка балкона. Балкон обшивали дерев'яною вагонкою першої категорії з сосни, після чого розкрили безбарвним лаком. У процесі внутрішньої обшивки балкона закладаються дроти для електрики і антенний провід, прикручується плафон, вимикач і розетка, сушарка для білизни, підвісний кронштейн для телевізора. Після внутрішньої обшивки укладається ламінат на підлогу і набирається шафа. Шафа набирається з дерев'яних брусів, на які набираються полиці і прикручуються двері з ОСБ плити. На ОСБ прибивають вагонку і прикручується фурнітура. Додати затишку нашого балкону - кімнаті допомогла установка тканинних ролет, москітних сіток, а також купівля розкладного дивана шириною 1,4 метра на якому комфортно можуть спати двоє людей. Таким чином, завершивши внутрішню обшивку і установку меблів, фахівці компанії Wenster перетворили старий убогий балкон з купою мотлоху в повноцінну кімнату.