> >

Чим краще французький балкон? Переваги і недоліки

Все більше людей, прагнучи знайти оптимальний варіант скління балкона, звертають увагу на таку конструкцію як французький балкон, що дозволяє поліпшити освітленість, а також зовнішній вигляд приміщення, при цьому, значно підвищивши рівень його комфортності. Подібний балкон являє собою тип металопластикових або алюмінієвих віконних конструкцій заввишки від підлоги до стелі.

Такий спосіб скління дає можливість візуально розширити простір, а також отримати прекрасний панорамний вид, що особливо актуально, якщо зовні є чудовий вид на сад або ландшафтний пейзаж. Тому таке скління дуже часто використовується в котеджах, а також приватних будинках. Однак, французький балкон цілком доречний і в багатоквартирних будинках Києва, особливо на останніх поверхах, так як дозволяє зробити з нежитлового приміщення досить затишну терасу з панорамним видом.


Особливості конструкції балкон по-французьки:

Перш за все, це спосіб скління, яке проводиться по всій висоті стіни. Конструкція монтується безпосередньо на підлогу (бетонна основа), звичний парапет у такого балкона відсутній. Французький балкон може складатися з декількох конструкцій або ж з цільних рам. Нижню частину балкона можна виконати кількома способами - це залежить від уподобань господаря - вона може бути з прозорого, тонованого або матового скла.

Французьке скління дає можливість розширити діапазон і втілити в форму цікавих дизайнерських ідей і зробити балкон привабливим і вишуканим в естетичному відношенні. Французький балкон, як і будь-яка конструкція, володіє як перевагами, так і недоліками.


Переваги французького балкона:

  • Суцільне скління підвищує рівень природного освітлення на балконі, так в суміжному з ним помешканні.

  • Візуально збільшує простір кімнати.

  • Сучасні технології, за допомогою яких створюються склопакети для балконів по-французьки, володіють відмінною тепло - і шумоізоляцією.

  • Надійність і тривалий термін експлуатації.

  • Можливість створювати конструкції найрізноманітніших форм з використанням різних матеріалів і відтінків.

  • Французьке скління – надійно і повністю безпечно. Матеріали, використовувані для пристрою французького балкона, екологічно чисті.


Недоліки балкона по-французьки:

  • Головним недоліком можна вважати відсутність підвіконня - не кожній категорії людей це підходить.

  • Значна вага конструкції, тому слід брати до уваги стан чорнового перекриття, але якщо встановлювати балкон будуть фахівці високого рівня, то вони знають як ліквідувати цей недолік.

  • Збільшується площа скляних поверхонь, які необхідно мити.


Французький балкон - ідеальний вибір для маленьких балконів

У Києві є досить значна кількість старих «хрущовок», які мають балкони дуже маленької ширини, а також будинків з довгими і вузькими лоджіями. У разі стандартного скління такої лоджії або балкона площа ще більше зменшується за рахунок каркасу, а також облицювання. Французький балкон у такій ситуації стає оптимальним рішенням.


Стильно і красиво

Французький балкон у Києві це стильно і вишукано. Різноманітність матеріалів, кольорів та конфігурацій дозволяє втілювати будь-які фантазії замовника, а також вирішувати різноманітні дизайнерські завдання. Цікавим доповненням до французького балкону може стати кована огорожа, роблячи конструкцію більш елегантною і унікальною. Французький балкон у Києві стане прикрасою будинку, стане місцем, де можна чудово провести час за чашкою кави, милуючись прекрасним панорамним видом Києва або навколишньої природи.