> >

Віконна фурнітура Roto (Рото)

СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

Фурнітура для пластикових вікон – це комфорт і довговічність роботи усієї системи. Від якості даних складових залежить зручність при експлуатації стулок, розсувних систем, дверей та іншого. Тому вибір фурнітури займає окреме місце в каталогах віконної продукції і ставиться на будь-який профіль. Величезна кількість брендів, представлених на ринку країни дають можливість підібрати необхідну продукцію саме для вас. Далі розглянемо детальніше одного з провідних виробників.

Системи для різних варіантів скління

Фурнитура Roto

Компанія Roto довгий час вважалася виробником мансардних вікон і складових аксесуарів для них. Така думка влаштувалася із-за того, що німецька фірма займалася модернізацією та поліпшенням саме мансардного профілю. Але сьогодні фурнітура Рото застосовується для будь-якого варіанту віконних систем і відрізняється від конкурентів надійністю, акуратним зовнішнім виглядом і практичністю.


Компанія випускає наступні види фурнітури:

  • Roto NT. Поворотно-відкидні системи.

  • Patio. Похило-зсувні складові.

  • Centro 101 – петлі.

  • RotoLine – ручки для систем.

Крім перерахованого вище асортименту, фурнітура забезпечується захистом від злому і безпечна для дітей. Кожна із систем відрізняється надійністю і міцністю, що дозволяє витримувати велику вагу профілю і склопакетів незалежно від розміру вікна.

У гонитві за новими технологіями

Німецька компанія випускає окремі комплектуючі для різних матеріалів: дерева, алюмінію та ПВХ. Кожну серію можна комплектувати необхідними параметрами для вашої зручності, в тому числі мікропровітрювання, зламостійкість, обмежувач відкриття та іншими.

Виробництво фірми Рото постійно розвивається і являє оновлення старих систем і модернізує вподобані споживачеві товари. Віконна фурнітура Roto nt – це новий продукт, який відповідає стандартам якості європейського рівня. NT - щось інше як New Technology. Іншими словами – це нові технології в області віконної, дверної фурнітури, яка підходить до будь-якого виду розкриття і має стильний, ергономічний дизайн. Дана розробка є лідером продажів на ринку країни. Особливість полягає в тому, що серія розрахована на профіль з фальцлюфтом 4, тобто підходить під будь-яку конструкцію.

Серія має на увазі комплект, в який входить наступне:

  • Мікроліфт.

  • Запобіжник.

  • Регульована опора, що протистоїть провисанню.

  • Фіксатор віконних стулок.

  • Складові для вибраного типу провітрювання.

Дана комплектація є стандартною і додається за замовчуванням. Як додаткові параметри можна вибрати протизломну систему, різні засувки, електронні компоненти для «розумних систем» та інше. Вся фурнітура стійка до корозії і має різноманітні декоративні накладки для створення дизайну.

Вибір фурнітури є основним для споживача, так як від якості залежить комфорт і правильна експлуатація.

Схожі статті

Пластикові вікна Rehau

Металопластикові вікна Саламандер

Вікна Опентек