> >

Фурнітура Siegenia (Зігенія) для пластикових вікон

СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

Віконна фурнітура Siegenia користується популярністю серед безлічі користувачів металопластикового профілю. Якість матеріалів німецької компанії не розчаровує, а навпаки змушує пишатися і рекомендувати дані вироби при установці вікон і дверей. Розглянемо докладніше виробника та особливості комплектуючих виробів.

Німецькі товари гарантують якість

Фурнитура Siegenia

Популярна фурнітура випускається на сучасному обладнанні та підтримує останні розробки в даній області. Розрахована працездатність передбачає використання деталей близько 20 років зі своєчасною регулюванням без заміни складових. Цього часу достатньо для визнання довговічності систем.

Виробник піклується не тільки про функціональність системи, але ще віддає перевагу дизайну. Саме тому всі моделі систем мають привабливий вигляд і розраховані під установку без обрізки і підгонки під різні види рам і стулок.

Віконна фурнітура Зігенія проводитися для ПВХ, дерева і алюмінію. Має наступні серії:

  • TITAN AF. Система має ступінь захисту RC3 і може розміщуватися на різному профілі. Фурнітура має велику продуктивність і проста в монтажі та наладці. Має приховані і зовнішні петлі.

  • TITAN iP. Серія підходить під різні види відкривання стулки. Підходить для не зварного профілю. Має ступінь захисту RC3, а довжина адаптована під європалет.

  • Фурнітура Siegenia Favorit застосовується для нестандартних рішень скління. Система підходить для різних матеріалів рами і стулок з пазом.

Фурнітура для алюмінієвого профілю має відмінності і виведена в окрему серію ALU. Дана група має приховані петлі, які закріплюють конструкцію і роблять її функціональною. Всі елементи мають привабливий зовнішній вигляд і відрізняються легкістю при монтажі і експлуатації.

Особливості виробника відбивається на якості виробу

Німецькі товари завжди вважалися довговічними і багатофункціональними. Фурнітура Зігенія не виняток. Вона забезпечує цикл відкривання понад 20 тисяч разів і може бути встановлена на вікно арочної, прямої, трикутної форми. Всі вироби мають спеціальне двошарове покриття, що протистоїть корозії. До того ж ключові елементи є суцільнолитими, що сприяє довговічності навіть при постійному використанні.

Крім представлених переваг, існує ряд інших переваг:

  • Елементи забезпечують відкриття, розсування, провертання, складання.

  • Універсальність складових дозволяє використовувати системи для лівої і правої сторони відкриття.

  • Герметичність систем.

  • Варіант модульного вибору необхідного набору опцій.

  • Легке регулювання і заміна.

Німецька фурнітура відмінно підійде для вікон в будь-якому приміщенні. Встановивши системи на вікна, ви зможете скористатися щілинним, зимовим і мікропровітрюванням. Дані комплектуючі створять приємний мікроклімат в домі і допоможуть забезпечити захист від протягів.

Схожі статті

Пластикові вікна Rehau

Металопластикові вікна Саламандер

Вікна Опентек