> >

Віконна фурнітура Ворне (Vorne)

СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

Якісні системи завжди користуються попитом серед власників приватних будинків і невеликих квартир. Ринок віконних комплектуючих заповнений провідними виробниками всього світу. Але серед них трапляються як якісні дорогі складові, так і середньої вартості і якості товари. Тому рекомендуємо звернути увагу на фурнітуру Vorne та вивчити дану марку детальніше.

Що являє собою фурнітура

Фурнитура Vorne

Весь світ складається з набору дрібниць, які роблять наше життя простіше і краще. Фурнітура є однією з тих самих дрібниць, що дозволяює зробити будинок комфортніше. Завдяки спеціальним вставкам легко можна відкрити вікно, двері або іншу конструкцію у приміщенні і наповнити будинок світлом, теплом і свіжим повітрям. Відсутність фурнітури зробить вікно глухим, тобто воно не буде призначене для відкриття та провітрювання, що неприйнятно в житлових приміщеннях.

Фурнітура не помітна. Так як конструкція ховається у внутрішній частині профілю і видно лише при повному відкритті вікна або двері. Дані деталі важливі для зручності і повинні витримувати величезне навантаження і велику кількість відкривання-закривання. Тому рекомендуємо підбирати складові ретельно і уникати підробок.

Загальновизнана марка у вашому будинку

Віконна фурнітура Vorne - ідеальне поєднання ціни і якості. Торгова марка, що займається випуском різноманітної фурнітурної продукції, яка підходить для дверей і вікон. Потужності виробництва знаходяться в Туреччині, звідки і поставляються в нашу країну. Фурнітура підходить для металопластикового і дерев'яного профілю, з якого складаються конструкції в кожному будинку.

Дана марка підійде для різних систем і механізмів стулок:

  • Фрамужних.

  • Похилим.

  • Поворотним.

  • Штульповим.

Не залежно від механізму, фурнітура сприяє щільному натисненню віконної стулки без прикладання додаткової сили. Стики в з'єднаннях та зубчасті пластини регулюються і забезпечують рівномірний розподіл навантаження по всій конструкції, що дозволяє впоратися з керуванням навіть дитині.

Особливості Ворне

Представлена віконна фурнітура Ворне має ряд переваг, які змушують користувачів вибирати дану торговельну марку:

  • Простота в монтажі та користуванні.

  • М'якість у процесі відкривання і закривання.

  • Стійкість матеріалу до зовнішніх факторів.

  • Універсальність. Можна використовувати для правостороннього і лівостороннього відкривання.

Вага стулок достатньо велика і тому турецький виробник врахував цей нюанс і забезпечив систему металевим мікроліфтом (комплектується окремо), який запобігає провисанню. Блокування некоректного відкривання дозволить стулці рівно фіксуватися для відкриття, що забезпечить тривалу роботу як фурнітури так і рами.

Фурнітура для пластикових вікон Ворне має захист від різних рівнів злому, що забезпечує надійність і збереження ваших речей, під час відсутності господарів в будинку. Також наявність додаткових опції: захист від дітей, фіксація положення стулки, мікроліфт та інші. Стануть відмінним конструктивним доповненням для комфорту і безпеки вашої родини.

Схожі статті

Пластикові вікна Rehau

Металопластикові вікна Саламандер

Вікна Опентек