> >

Фурнітура Winkhaus (Винкхаус)

СТАТТЯ НОСИТЬ ОЗНАЙОМЧИЙ ХАРАКТЕР, ОКРЕМІ ЗАПЧАСТИНИ ДО ФУРНІТУРІ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ

У віконній системі, як і в будь-якої іншої конструкції, є свої слабкі місця. З-за частого відкривання і закривання стулок виникає сильне навантаження на замки, ручки та інші складові фурнітури для вікон. Для того, щоб система працювала злагоджено і радувала працездатністю довгі роки, рекомендуємо розглянути варіанти від провідний виробників.

Потрібні дрібниці для вікна

Фурнитура Winkhaus

Віконна фурнітура Winkhaus – точні і надійні системи. Не дивлячись на те, що компанія займається широким спектром на базі ринку фурнітури, всі компоненти відрізняються чіткістю і високою якістю. Завдяки розвитку та постійному впровадженню нових моделей компанія Винхаус популярна як сто років тому, так і зараз.

Досвідчені віконники рекомендують системи, як для домашнього використання, так і для скління промислових приміщень. Фірма випускає деталі для вікон, дверей, а також системи контролю доступу. Будь-які з представлених моделей мають свої особливості виходячи від призначення і потрібного користувачам напрямку. Далі розглянемо детальніше віконну фурнітуру.

Похідні корпорації Winkhaus користуються попитом більш ніж у 30 країнах, тому складові легко зустріти і на Українському ринку. Віконне напрям передбачає чотири основних види компонентів:

  • Поворотно-відкидна фурнітура. Оптимальний стандартний варіант відкривання стулок. Віконна рама фіксується в положенні провітрювання і повного відкривання. У разі неповного відкриття може використовуватися мікропровітрювання.

  • З петельним зміщенням. Фурнітура дозволяє рухати стулку по всьому периметру рами. Паралельне зміщення є новим і сучасним рішенням скління.

  • Похило-розсувна. Призначена для великих споруд, де звичайні системи не зручні у відкритті та управлінні. Деталі легко приводяться в дію і забезпечують комфорт і красу будинку.

  • Спеціальна для алюмінієвих рам. Приховані деталі також мають акуратний вигляд та виконують необхідні функції.

Будь-яка з описаних моделей володіє рядом переваг, які безпосередньо пов'язані з експлуатацією. Вибираючи дану фурнітуру, ви забезпечите комфорт та зручність у вашому домі.