> >

Холодний або теплий балкон - що вибрати?

Якісний ремонт повинен втілювати в життя всі задуми та побажання господарів будинку або квартири. Саме тому існує два варіанти: холодне і тепле скління балконів, у чому різниця ми опишемо далі. Для початку, вам слід подумати: що буде встановлено на площі, і що ви очікуєте від виносної кімнати.

Холодное или теплое остекление - что лучше

Холодне або тепле скління балкона що краще

Призначення житлової площі підкаже вам, яке скління балкона вибрати. Якщо площа була призначена для літнього відпочинку з відкритими вікнами, а в зимовий час нагадувала своєрідне місце зберігання, холодний тип буде до речі. Але якщо бажаєте продовжити кімнату або об'єднати декілька окремих приміщень воєдино за рахунок розширення території, то теплий варіант просто необхідний.

Кожен з варіантів має свої особливості: переваги, недоліки. Тому далі спробуємо розписати детальніше холодне і тепле скління балконів у чому різниця.

  • Холодний тип скління підійде для тих, хто використовує додаткову кімнату тільки в теплі дні або влітку. Цей варіант менш витратний і дозволить створити затишне містечко для зберігання потрібних речей і відпочинку. Ремонт передбачає монтування рам з ПВХ або алюмінію демократичних варіантів, так як високий показник енергоефективності не потрібен. Серед переваг системи має місце вартість, вона значно менше теплого варіанту. Скління оберігає від попадання пилу і вологи приміщення. А також може надалі покриватися матеріалами для подальшого ремонту. Система також має і недоліки: взимку приміщення непридатне для посиденьок і всілякої активності, але може бути використане як місце зберігання речей. Також у разі подальшого утеплення доведеться міняти вікна для теплоізоляції.

  • Тепле скління вибирають для збільшення площі та створення затишної, теплої атмосфери в незалежності від пори року. Багатокамерний ПВХ профіль у поєднанні з енергоефективним склопакетом дозволить значно заощадити кошти на опаленні за рахунок високого рівня теплоізоляції. Цей варіант використовують у поєднанні з повним утепленням балкона або лоджії, що дає максимальний ефект. Відносним недоліком варіанта вважається висока вартість і більший час на проведення роботи, порівняно з холодним склом.

Чим відрізняється холодне скління балкона від теплого зазначено вище. Виходячи з короткого опису, можна зробити висновок і вибрати варіант, який підходить саме вам. Будь-який ремонт вимагає витрат часу і сил, тому пропонуємо скористатися допомогою професіоналів і замовити необхідну конструкцію і послуги в нашій компанії.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Засклення балконів що потрібно знати

Остекление балкона

Рішення поліпшити житлові умови – відмінне бажання кожного господаря будинку. Для правильного проведення робіт варто враховувати всі нюанси і особливості конструкції. Вибираючи профіль і скло, необхідно звернути увагу на кількість камер, надійність утеплювача і фурнітури. Також підібрати систему відкривання і грамотно встановити виріб в прорізі. У випадку теплого варіанту варто продумати і прорахувати матеріали, реставрацію або зведення міцного каркаса. Ще звернути увагу на внутрішню і зовнішню обробку. Все перераховане дає можливість зрозуміти яке скління балкона краще у вашому випадку.

Правильна робота проводиться у відповідності з технологіями досвідченими співробітниками і ділиться на кілька етапів:

  • Демонтаж застарілих рам і стекол.

  • Установка підібраних нових конструкцій.

  • Утеплення та опрацювання піною периметра між рамою і стінами.

  • Оздоблення всередині і зовні з урахуванням особливостей засклення балконів що вибрати.

Тепле відрізняється від холодного додатковими етапами роботи. Так як наповнення утеплюючими матеріалами вибирається виходячи з потреб та особливостей вашої лоджії або балкона. Пропонуємо звернутися за консультацією до нашого майстра, який проведе вимірювальні роботи і надасть своєчасну грамотну консультацію.

Схожі статті

Скління балконів і лоджій

Утеплення балконів і лоджій

Обшивка балкона всередині