> >

Виготовлення москітних сіток

Літо-прекрасна пора року асоціюється з відпочинком і теплом. Але, на жаль, разом з теплою погодою приходять комахи-шкідники, які можуть зіпсувати комфорт і самопочуття. Москітна сітка - виріб, який запобіжить появі комарів, москітів та інших комах у вашому домі при відкритому вікні.

Виготовлення зручних сіток

Утепление балкона или лоджии

Від якості сіток залежить комфорт в будинку. Якщо ви любите свіже повітря і часто провітрювати приміщення, то встановити сітку просто необхідно. Наша компанія займається виготовленням сіток з високоякісного металевого алюмінієвого профілю Анвіс. Даний профіль відрізняється від інших технологією виготовлення. Випускають шляхом гарячого пресування з термічною обробкою. Виріб відповідає стандартам якості і має сертифікований ГОСТ 4784-97, що говорить про безпеку конструкції. Алюмінієвий профіль розкривають спеціальним покриттям необхідного кольору (білий, коричневий).


Внутрішнє віконне кріплення в комбінації з сіткою з профілю Анвіс - це надійний помічник у вирішенні проблем з комахами. Дане кріплення сітки передбачає використання спеціального аксесуара, прикріпленого до профілю, який надійно фіксує москітну сітку на вікні. Установка такого пристосування досить проста. Тому замовивши даний виріб, ви зможете встановити сітку своїми руками.

Дверні сітки – основний помічник у домі

Постійне переміщення через дверний проріз дає можливість комах пробратися в будинок. Але якщо встановити москітну сітку на двері, то шкідники обійдуть ваше житло стороною.

Виріб в даному випадку може бути виконано в наступних варіантах:

  • Звичайні двері, що відкриваються. Забезпечена посиленим профілем, який розділяє на дві частини імпост або перегородка. Даний виріб зміцнює конструкцію і є відмінним місцем для установки ручки.

  • Ролетні. Дана конструкція нагадує ролетні штори. Але замість полотна використовують москітну сітку. Механізм являє собою вал, на який накручується москитка, а з боків встановлені напрямні. Низ конструкції оснащений куточком з фіксатором.

  • Плісе. Даний варіант підходить для перекриття великих розмірів 3 м. у висоту і 3,6 м. в ширину. Сітка складається гармошкою при закритті і може встановлюватися як вертикально, так і горизонтально.

Використання москітної сітки допомагає домочадцям підтримувати комфорт і затишок в приміщенні. Головною особливістю сітки є протистояння появи комах, але це не єдина гідність москитки. Виріб має малі отвори, що пропускають повітря, але перешкоджають дощу і сильного вітру. Тому забувши вдома закрити вікно при сильному дощі не хвилюйтеся – сітка стримає краплі.

Дрібні частинки пилу, якими наповнений міське повітря в годину пік, осідають на стекловолокне, з якого виготовлена сітка. Тому даний винахід є універсальним і незамінним в теплу пору року, коли хочеться більше повітря впустити в будинок. 

Схожі статті

Москітні сітки

Ролетні москітні сітки

Москітні сітки плісе

Москітна сітка на двері