> >

Які підвіконня краще

Різноманітність підвіконь та іншої продукції для ваших вікон часом вводить в оману. Вибрати, серед доступних варіантів дуже складно, так як асортимент включає безліч виробників і моделей одного і того ж виробу. Але на чому зосередитися і як вибрати кращий підвіконня? Ми вам допоможемо.

Ціна – якість

Для того, щоб визначитися з моделлю самого полотна і вибрати підвіконня потрібного класу необхідно знати призначення і де експлуатуватиметься виріб далі. Якщо у вас промислове приміщення або невеликий дачний будиночок, то можна віддати перевагу бюджетним варіантом з малою витримкою і міцністю. Внутрішні ребра жорсткості економ сегменту не розраховані на навантаження і мають більш тонке і менш якісне зовнішнє покриття.

Загальні риси

Якщо вибирати з довговічних продуктів рекомендуємо переглянути преміум серії виробників Plastolit і Danke. Обидва варіанти виготовляють на спеціалізованому і надточному німецькому обладнанні, яке штампує продукцію високої якості. Представлені виробники випускають кілька версій, відмінних за внутрішнім профілем, кольором і покриттю. Але будь-який з варіантів запропонований може бути посилений завдяки спеціальній преміум лінійки.

Відмінні риси полотен Plastolit і Danke полягають в особливому покритті Elesgo. Дана ламінація є водовідштовхувальним, теплоустойчивой і володіє підвищеною міцністю. Підвіконня не страшна чашка з гарячим напоєм, механічні пошкодження і подряпини, а також без страху на полотно можна встановити важкі вазони з квітами. Лінійки німецьких виробників мають різні фактури і відтінки, що допоможе підібрати потрібний варіант для інтер'єру приміщення.

Форми і колірна гамма згаданих моделей сучасна. Напівкруглий капінос виглядає вишукано і естетично на вікні. Завдяки збільшеній товщині самого підвіконня виробників, багато господарів використовують підвіконня разом зі стільницею, як її продовження. Таке рішення допоможе розширити простір і задіяти кожну частину в кімнаті.

Вибір преміум версій порадуємо своїми властивостями в момент експлуатації. Вибираючи бюджетні моделі, часто можуть виникнути поломки і деформації, що неприпустимо у варіантах Plastolit і Danke. Вибирайте виробника і моделі у зв'язку з призначенням, це допоможе заощадити засіб і вбереже від передчасних поломок.