> >

Як металопластикові вікна відносяться до дощу?

Для високоякісних металопластикових вікон природні фактори не є небезпекою. Вони до них досить стійкі. Будь то дощ або сувора зима. Що ж забезпечує високу герметичність, чудову ізоляцію + ще водонепроникність і т. д.

Конструкція сучасних віконних конструкцій продумана до найдрібніших моментів. Для високої стійкості до дощу важливу роль відіграє ПВХ профіль. Від його якості залежить герметичність вікна, адже при деструкції профілю вона може бути порушена. А це вкрай небажано. Щоб уникнути таких неприємностей, необхідно встановлювати вікна з профілем високого класу (класу А). Такі металопластикові вікна мають поліпшені технічні параметри.

Не менш важливу роль відіграє ущільнювальна гума. Тому при замовленні вікон обов'язково поцікавтеся у менеджера про властивості і тип ущільнювача. А Вам після установки вікон час від часу ущільнювачі потрібно змащувати, щоб підтримувати їх у належному стані.

Наступним важливим параметром є корозійна стійкість фурнітури. Віддавати перевагу потрібно тільки перевіреним маркам не економлячи на цьому грошей. Скупий платить двічі. Аж до потрапляння води в будинок.

Важливу роль у захисті від дощу займають відливи. Вони збережуть від вологи частини стіни під віконними прорізами.

Коли Ви вибираєте металопластикові вікна, можете попросити у продавців сертифікати та свідоцтва, які підтверджують правдоподібність технічних характеристик та надійну якість продукції.

Замовити вікна Ви можете в компанії «Wenster». У нас тільки якісні вікна та сумлінна установка!

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна в Києві

Німецькі вікна salamander