> >

Як встановити підвіконня

Установка підвіконня – справа надзвичайної важливості. Від правильного монтажу залежить подальша експлуатація та термін служби. Нерідко вдається побачити тріщини, сколи та інші механічні пошкодження на пластиковому полотні. Такі пошкодження можуть виникнути із-за неправильних розрахунків і, звичайно ж, установки. Далі наведемо деякі рекомендації і відповімо на питання, як встановити підвіконня правильно.

Монтаж полотна на віконний проріз

Перший етап до монтування каркасу – проведення замірів. Правильні заміри дозволять з легкістю встановити конструкцію у вибраний отвір. Саме тому вимірювання розміру проводитися окремо на кожне вікно. В період будівництва будинку можливі відхилення від стандартних величин, тому вікна можуть бути різні.

Після того, як замовлений підвіконня прийшов за адресою, плиту вставляють у вибраний отвір. Вона повинна легко лягати і щільно прилягати до стику плити і закінчення віконної рами. Максимальна приєднання забезпечує цілісність і герметичність всієї віконної конструкції. Далі проводитися розклинювання. Дерев'яні клини вбивають по всій конструкції між підставою і самим полотном. Кількість кілочок може бути будь-який, але не менше трьох одиниць при ширині 150 мм. За допомогою клинів також вирівнюють площину, яку перевіряють будівельним рівнем.

При монтажі варто посадити зовнішню горизонтальну частину підвіконня на 3 градуси нижче. Таке розташування вибирається монтажниками для зливу можливих рідин при експлуатації. Вода з квітів, конденсат та інше не проникне під віконну раму, якщо витримати даний рівень нахилу.

Після того, як ПВХ панель лягла рівно, а майстер за допомогою клинів зафіксував потрібний кут і перевірив рівнем нахил, проводиться запенивание щілин. Монтажна піна для вікон фіксує конструкцію і створює герметичність, збільшуючи власний обсяг в щілинах.

Монтаж підвіконня – справа, з яким зможе справитися кожен. Якщо правильно розрахований розмір, то установка не займе багато сил і часу. Якщо сумніваєтеся у власних силах, або хочете бути впевнені в надійності конструкції, рекомендуємо звернутися до фахівців.