> >

Касетні рулонні штори

Системи захисту від сонця постійно модернізуються і на ринок виходять нові моделі більш зручні і міцні в порівнянні з попередніми. Рулонно касетні жалюзі є легкими і практичними аналогами застарілих штор, які увійшли в наше життя і кожний будинок. Великий вибір кольорів – прикрасить вікна, а якість виробу порадує будь-якого господаря.

Касетна система рулонних штор

Кассетные рулонные шторы

Принцип дії, робота схожа з відкритими системами, де намотується на вал полотно тканини, яка захищає від зайвих сонячних променів ваш будинок. Відмінність полягає в касеті, яка покриває верхню частину, де знаходяться механізми і вал. Короб виконує естетичну функцію, так як зовнішній вигляд системи більш акуратний і завершений. А також захисну –приховує елементи від пилу, засмічень і не дає тканині розтріпуваться по краях. Рулонні касетні штори мають кілька видів комплектації, вибір яких залежить від уподобань мешканців будинку. Види:

  • UNI 1. Невеликий короб системи і плоскі напрямні вважаються мінімалістичним наповненням конструкції. Практичний та легкий варіант може використовуватися в оснащенні глухих, поворотною та поворотно-відкидних конструкціях. Плоскі частини притискаються до вікна і дозволяють компактно розташувати систему на отворі.

  • UNI 2. Рулонні штори касетні нагадують попередній вид, але відмінність полягає у П – подібних направляючих, які не дають полотну затиратися і йти в бік. Систему можна встановлювати не тільки на профіль, але і на отвір, що дозволяє маневрувати і розширювати можливості установки.

  • Міні. Конструкція не має бічних напрямних і самого короба, тому вважається найбільш простою, легкою і доступною моделлю для оформлення.

Перераховані системи можуть містити будь-який з видів механізму. Касетні рулонні штори купити можна з ланцюговим механізмом, де рух виникає за рахунок дії мотузочки для регулювання висоти. Також можливе застосування пружини і електроприводу. Дані варіанти підбираються для простоти використання uni1, uni2, так як конструкції Міні включають ланцюговий механічний варіант.

Касетні жалюзі на пластикові вікна

Цей варіант підійде для оформлення будь-якого віконного отвору. Дизайн підбирається відповідно до побажань клієнта з обраних макетів текстур і палітри кольорів тканинного полотна. Наша компанія пропонує великий вибір відтінків, який також може розглянути в офісі та на сайті. Представлені касетні жалюзі купити, можна для:

  • Захисту від яскравого світла вдень.

  • Додання естетичного та красивого вигляду інтер'єру.

  • Простого монтажу системи.

  • Легкого догляду і постійного дотримання чистоти та гігієни.

Будь-яка продукція вибирається клієнтом, виходячи з особистих переваг. Тому рекомендуємо детально ознайомитися з усіма варіантами касетні рулонні жалюзі і звернутися до нас за допомогою у виборі. Варто врахувати, що дані конструкції прослужать вам довгі роки, тому можуть прикрасити приміщення і зробити користування вікнами зручним.

Пристрій працює за рахунок приведення в дію механізму, що запускає систему і рухає полотно на необхідну висоту. Оснащення пружиною дозволить мати жалюзі касетні як у верхній, так і нижній частині віконного прорізу. А електропривід забезпечить роботу за рахунок дистанційного керування спеціальним пультом.

Різноманітність дизайнерських варіантів робить касетні штори вишуканим аксесуаром в будь-якому приміщенні. Серед вибраного рельєфу і відтінку можна використовувати унікальний варіант друку. Коли обрану вами ілюстрацію можна перенести в повному кольорі на полотно з тканини і прикрасити приміщення. Касетні жалюзі – це універсальна система, яку можна виконати в будь-якій інтерпретації в залежності від побажань.

Схожі статті

Тканинні ролети

Тканинні ролети закритого типу