> >

Кріплення рулонних штор

Жалюзі, ролети і штори потребують грамотної установки для подальшого використання. Економія місця, доступна вартість і висока функціональність не єдині достоїнства конструкції, яку ви зможете помістити на свій віконний отвір. Для того, щоб скористатися виробом необхідно використовувати правильне кріплення рулонних штор на пластикові вікна і насолоджуватися результатом.

Рулонні штори кріплення до вікна

Від вибору ролетів залежить багато чого: світлопроникність, спосіб управління, дизайн і, звичайно ж, системи кріплення. Від варіанту завіс підбирається монтаж, який може бути легким, а також вимагати спеціального обладнання та навичок майстра. Далі розглянемо основні способи рулонні штори кріплення:

  • З допомогою двосторонньої липкої стрічки. Самий простий і легкий спосіб передбачає поклейку частини скотчу на профіль, до якого приєднується карниз. Головне завдання – рівна проклейка. Тому бажано для розмітки використовувати рівень або лінійку. Рекомендується використовувати цей спосіб для глухих вікон.

  • Кріпильні елементи можуть надіватися на стулку і тримати конструкцію. Дані вставки витримують невеликі ролети і не заважають відкриттю і щільному приляганню віконної стулки.

Перераховані вище варіанти кріплення рулонних штор без свердління досить легкі в монтажі. Тому вибираючи дані типи можна прикріпити систему самостійно. Кріплення підходять для відкритих і закритих варіантів штор і тримаються досить міцно. Перераховані варіанти підходять дня невеликих і легких конструкцій, які розбиті на секції і мають не велику вагу.

Надійне кріплення для рулонної штори придбати в нашій компанії. Навіть якщо ви встановили ролети кілька років тому, і щось трапилося з кріпленнями, то ви завжди зможете їх замінити, звернувшись в нашу фірму. Але варто відзначити, що якщо у вас велика і важка конструкція і ви хочете надовго встановити її, то свердління та встановлення додаткових кріплень на саморізи стане відмінним і довговічним варіантом.

Рулонна штора кріплення поетапно

Придбання готової штори або виготовлення на замовлення без подальшої установки вимагає певних навичок від вас, як від монтажника системи. Тому пропонуємо вам покрокову інструкцію даного процесу. Але для початку вам знадобляться спеціальні інструменти у вигляді дрилі, олівця і викрутки. Отже, кріплення рулонної штори передбачає:

  • Розпаковування готового виробу. У пакеті можна знайти всі необхідні деталі для подальшої установки. Упаковку варто знімати акуратно без застосування колючих і ріжучих предметів, які можуть пошкодити полотно та інші елементи набору.

  • Підготовку профілю або укосу. В залежності від місця, куди буде монтуватися ролет, потрібно провести роботи по очищенню та знежирюванню. Далі необхідно розмітити положення для подальшої установки. За допомогою рівня підбирають точки на необхідній висоті, які позначають олівцем. Далі на точки наносять частини липкої стрічки або виконують кріплення саморізами.

  • Установка і кріплення для рулонної штори на укіс стін або стелі проводиться свердлінням. Тому нанесення відміток по рівню дуже важливо і може вплинути на функціональність пристрою надалі.

  • Складання частин воєдино. На встановлені кріплення надівається вал з намотаною тканиною і механізмом. Проводиться перевірка і коригування роботи, а також надівається короб при наявності.

У нашій компанії ви зможете купити кріплення для рулонних штор та замовити готові конструкції для вашого вікна. У будь-якому випадку можна підібрати конструкцію, не залежно від матеріалу профілю. Так як закриті системи монтують на дерево, ПВХ і алюміній. А відкриті можна розмістити як на профілі, так і на отворі. Вибираючи систему, зверніться до наших фахівців, і кріплення для рулонних штор купити буде корисним і вигідним заняттям для оформлення вашого будинку.

Схожі статті

Тканинні ролети

Встановлення рулонних штор