> >

Установка даху на балкон від фахівців компанії Wenster

Балкон – споруда, що вимагає певних навичок при процесі установки. Конструкція передбачає винесення плит, спорудження каркаса, скління та інші прийоми, необхідні для міцного закріплення балкона. Однією з таких конструктивних необхідностей є дах на балкон.

Варіанти даху: види і установка

Якісна і довговічна дах необхідна для власників приватних додому і квартир на останніх поверхах. Так як винос конструкції балкона не може обійтися без верхніх кріплень і захисту від погодних умов. Конструкція закріплюється на несучі стіни або створюється окремий каркас. Виходячи з цього, дах розрізняють:

  • Залежна. Кріпиться на опори від несучих стін будинку і балконного каркаса, металопластикового вікна. Даний варіант витримує велику вагу, що дозволяє використовувати важкі матеріали крівлі і не боятися снігу взимку.

  • Незалежна. Створення окремого власного каркаса дозволяє використовувати конструкцію на вузьких балконах без додаткового навантаження на профіль вікон і стіну будинку.

Установка даху на балкон вибирається у відповідності з розміром конструкції і станом самої споруди. Враховується також навантаження на конструкцію і маса балкона з урахуванням подальшого утеплення, зміни склопакетів, меблів.

Вибір матеріалів та їх різновиди

Монтаж даху на балконі проводитися 1-2 дні виходячи з особливостей будівлі і побажань замовника. Варто відзначити, що даний тип робіт повинні проводити досвідчені майстри компанії, так як неправильна установка може привести до протікання і швидкого зносу дорогих матеріалів, які використовуються при монтажі. З переліку матеріалів найчастіше використовують наступні: профнастил, бітум, ондулін, оцинковка і інші покрівельні компоненти. Для утеплення шару підійде мінеральна вата, пінополістирол або пінопласт.

Дах для балкона повинна бути міцна, саме тому майстри створюють зварний каркас з куточка або труб, на який кріплять покрівельне покриття. Як перегородки використовують дерев'яний брус, просочений спеціальними засобами проти шкідників, гниття, вогню. Вся конструкція з'єднується анкерами і прилягає до стіни або входить в неї. Правильно зроблена дах забезпечить комфорт і затишок вашому дому, а також захистить вас від негоди.

Остаточну вартість проекту підрахувати неможливо, так як кожна дах унікальна і вимагає різної роботи. Тому дах на балкон остаточна ціна розраховується після проведення вимірів і, може трохи відрізнятися від заявленої раніше. Тому викликайте фахівців компанії Wenster і подаруйте собі затишок.