> >

Використання монтажної піни для ізолювання вікон

Встановлення металопластикового вікна виконати ідеально здатний не кожен. І після неї можуть виникнути деякі проблеми. Найбільш поширена проблема - поява великих щілин і тріщин. Саме із-за них в будинку або квартирі може бути дуже холодно.

Якщо у Вас встановлені дерев'яні вікна, то потрібно пам'ятати, що дерево погано реагує на температурні перепади і вологу, а такі кліматичні фактори досить часте явище.

Як цьому протистояти?

В більшості випадків простіше нікуди! Іноді для вирішення цієї проблеми досить лише придбати монтажну піну і правильно її застосувати. Вона ідеально підходить як для дерев'яних вікон, так і для металопластикових. Тим більше, Ви напевно не раз бачили, як фахівці використовують її при установці металопластикових профілів.

Незважаючи на те, що монтажна піна містить в собі багато хімічних і синтетичних речовин, вона не призводить до побічних ефектів і може стати справжньою бронею для Ваших віконець.

Які переваги монтажної піни?

В першу чергу, варто відзначити широкий вибір монтажної піни на ринку за бажаною ціною і якістю. Не варто гнатися і тут же вибирати найдорожчу. Для початку візьміть дешевеньку та її Вам цілком може бути достатньо.

Довгостроковість служби - другий плюс промислової монтажної піни. Це вже перевірено поколіннями.

Третім плюсом можна вважати високу вологостійкість і стійкість до розжарених сонячних променів. Не дарма піну часто використовують для замазування щілин на шиферних дахах.

Четверта перевага полягає в тому, що піну Ви зможете знайти в будь-якому господарському магазині. Не потрібні спеціалізовані маркети, до яких ще добиратися може години 2. Загалом знайдете Ви її без зусиль.

Як підсумок, можу сказати, що в більшості випадків для ізоляції вікон Вам не знадобляться дорогі матеріали і серйозні фізичні зусилля. Все набагато простіше і доступніше, як і повинно бути.

Схожі статті

Вікна Rehau в Києві

Балкон під ключ

купити німецькі вікна salamander