" /> "/>
> >

Москітні сітки на замовлення

Захист від комах – актуальне питання до початку і під час літнього сезону. Разом з потеплінням пробуджуються докучливі комарі та мошкара, які можуть зіпсувати відпочинок і нашкодити майну. Щоб не використовувати в будинку шкідливі хімічні компоненти і розпрощатися з комахами рекомендується замовити москітну сітку на пластикове вікно і після правильної установки насолоджуватися результатом.

Товари для кожного дому

Вибір виробу не настільки великий, як може здатися. Так як різниця міститься в розмірах і виборі кріплення. Щоб москітні сітки Київ замовити необхідно, викликати майстра на замір або самостійно вимірювати світловий проріз вашого вікна, через який можуть потрапити комахи в будинок. При вимірюванні головне чітко підібрати необхідну величину шириною і висотою, щоб виготовлене виріб вписалося у вікно і не мало зазорів для потрапляння мошкари.

Якщо ви думаєте: де замовити москітну сітку на пластикове вікно? То рекомендуємо набрати вказані номери телефонів, або звернутися за адресою в наш офіс. У випадку співпраці наші фахівці виготовлять якісну і міцну конструкцію в короткі терміни і встановлять її на ваше вікно. При послузі москітні сітки на вікна замовити, необхідно визначитися з варіантами відкривання, які можуть бути наступні:

  • Вставна сітка. Найпоширеніший варіант захисту. Пристрій монтується на світловий отвір за рахунок вставки в раніше встановлені куточки. Система має каркас, який щільно натягує сіткову основу і протистоїть проникненню комах.

  • Орні. Замовити москітну сітку даного типу, значить зробити виріб більш функціональним. Конструкція закріплюється з одного боку на отвір, що дає можливість відкривання без повного зняття пристрою. З протилежного боку розміщуються магніти або спеціальні засувки, які закріплюють виріб.

  • Ролетна. Представлений вид зручний тим, що його не потрібно демонтувати в зимовий час. Рулон сітки змотується на вал, який розміщений у верхній частині прорізу і надійно захищений коробом. Принцип дії схожий з ролетними шторами, тільки у вигляді полотна – москитка.

  • Плісе. Стиснення гармошкою дозволить заощадити місце і захистити від потрапляння комах у великі прорізи. Двері, вікна можуть легко відкриватися і закриватися за допомогою даної конструкції. Практична і міцна сітка може монтуватися на будь-яку зі сторін отвору.

Представлені варіанти дають можливість підібрати і замовити москітні сітки на металопластикові конструкції виходячи з потреб вашого будинку. Підібрати потрібний і зручний варіант легко, для цього рекомендуємо звернутися до наших майстрів і консультантів.

Де замовити москітну сітку на вікна

Правильний підбір необхідної конструкції - річ потрібна. Особливість виготовлення виробу полягає в тому, що однакові стандартні отвори зустрічаються рідко. Обумовлено це самою особливістю будівлі, зміною оточення, усадки та інших зовнішніх факторів. Тому рекомендуємо викликати фахівця, який прикине необхідні параметри для виготовлення. Також ви зможете самостійно провести заміри, виміряв рулеткою відстань від ущільнювача до ущільнювача в ширину і висоту. Дані розміри необхідно передати нашим майстрам для подальшого виготовлення. Таким чином, ви зможете замовити сітки на вікна Одеса, Дніпро, Полтава та інші міста, через служби доставки, де немає нашого представництва.

З настанням теплого сезону москітні сітки замовити просто необхідно. Виріб надійно захистить вас від появи настирливих комах і забезпечить комфортну атмосферу у вашому домі.

Схожі статті

Ціни на москітні сітки

Москітні сітки в Києві