> >

Зовнішня обшивка балкона та її переваги

Наружная обшивка балкона. Преимущества наружной обшивки балкона сайд

Балкон – це не тільки функціональна споруда для відпочинку та необхідних речей, але і доповнення всього інтер'єру. Ця кімната може наочно підкреслити стиль господарів житла і прикрасити будинок. Фасад також потребує ремонту, як і внутрішні частини. У разі обережного і естетичного оформлення ваш будинок буде оригінальним і зможе прикрасити весь двір. Питання: чим обробити балкон зовні? Цікавить мешканців, які всерйоз задумалися благоустроєм.

Зовнішня обробка:

Більшість житлових будинків будувалися в радянський період. Так названі «хрущовки», «чешки», «сталінки» складають більшу частину всіх квартирних багатоповерхівок не тільки в столиці, але і в інших містах, районних центрах. Однотипність і сірість будинків вже відійшла на другий план у сучасному суспільстві, коли люди почали цінувати не тільки побут, але і його якості. Прагнення до краси, досконалості і поліпшення умов призвели до зручного перепланування та зміни стандартних квартир. Саме тому як обшити балкон зовні цікавить багатьох наших клієнтів.

Грамотна обшивка зробить ваше житло більш теплим і затишним. А також додасть оригінальний зовнішній вигляд фасаду будівлі, в якій ви живете. Зміна допоможе перетворити всю будову і поміняти сірість старих будинків на яскраві фарби життєрадісних кольорів. Як обробити балкон зовні підкажуть наші експерти, які проведуть якісний монтаж вибраних покриттів на заздалегідь підготовлений балкон.

Зовнішня обшивка проводиться в кілька етапів:

  • Ремонт, реставрація або зведення каркаса і плити. Металеві перила і основна несуча плита може бути як в хорошому, так і в поганому стані. Варто врахувати, що в старих забудовах час міг завдати шкоди і тому майстри шляхом зварювання реставрують старі частини або зводять каркас заново. На зведену конструкцію прикріплюють наступні матеріали.

  • Прикріплення бруса. Дана частина є прошарком між основною частиною і обробної плитою. Розташування і товщина підбирається у відповідності типу балкона і варіантів подальшої обробки.

  • Обшивка. Чим можна обшити балкон зовні – вибираєте ви. Фахівці рекомендують використовувати сайдинг, пластикову вагонку, профнастил. Згадані матеріали не бояться вологи, прямих сонячних променів та інших впливів навколишнього середовища. До того ж вони випускаються різних кольорів і можуть прикрасити фасад.

Варіанти проведення робіт залежить від самої конструкції будівлі. Так як проекти забудовників могли мати різні варіанти виносних балконів. Наприклад: балкони в «сталінках» мали мало площі і були розраховані на вихід та вхід на вулицю. «Хрущовки» мають балкони трохи більше і були побудовані пізніше, тому більш підвладні реставрації.

Чим краще обшити балкон зовні

Варіант обробки залежить від ваших переваг, вартості й особливостей конструкції.

Найпопулярнішими матеріалами вважаються наступні:

  • Сайдинг. Відносно дорогий матеріал з унікальними властивостями. Міцний матеріал закріплюється на брусі й накривається зверху іншою панеллю, що дає можливість приховати кріплення і убезпечити зазори від попадання вологи і пилу. Панелі випускають різних кольорів, які виглядають дорого і насичено навіть після довгих років експлуатації.

  • Пластик. Доступна вартість і відмінний зовнішній вигляд – все, що потрібно для обробки. Матеріал не боїться пилу, бруду, атмосферних впливів. Підібрати потрібний колір і швидко провести ремонт можливо за допомогою пластикової вагонки.

  • Профнастил. Затребуваний і популярний матеріал для обробки. Металеві листи, покриті шаром захисної фарби різних кольорів можна зустріти не тільки на балконах, але і парканах приватних будинків. Матеріал не боїться корозії і має шумоізоляційні властивості.

Представлені варіанти стоїки до довкілля, протистоять несприятливим погодним умовам. Міцність виробів передбачає несильні механічні пошкодження. Тому удари граду і несильні навантаження не зіпсують ваш фасад. Різноманітність кольорів і відтінків дозволяє підібрати будь-який їх вид, який красиво буде виглядати на будівлі і прикрашати фасад усього будинку.

Тепер ви знаєте, чим обшити балкон зовні, залишилося тільки вибрати варіант і звернутися до наших майстрів. Отримати грамотну консультацію, а також прорахувати вартість ви зможете у нас в офісі.