> >

Зовнішня та внутрішня обшивка балкона. Що до чого?

Обшивка балкона - цей етап ремонту балкона, який зачіпає дві сторони: естетичну і термічну. Якісна обшивка зробить Ваш балкон красивим, а також дозволить підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

Розрізняють два види обшивки: зовнішню і внутрішню.

Зовнішня обшивка виконується в кілька кроків. Для початку фахівець повністю знімає стару обробку. У результаті залишається тільки голий каркас. Далі ґрати цього каркаса обшивають вагонкою або сайдингом, а щілини задувають будівельною піною для герметизації обшивки.

Внутрішня обшивка балкона - це ціле поле для Вашої фантазії і дизайнерських ідей. Внутрішні стіни обшиваються, як правило, пластиком чи вагонкою. Таким чином, ми отримуємо «чистий аркуш». Після цього можна втілювати всі свої задумки інтер'єру. Перед виконанням внутрішньої обшивки потрібно врахувати, що спершу встановлюються дверні і віконні рами і робиться утеплення, а після вже приступають до обшивки.

Компанія «Wenster» з радістю пропонує свої якісні послуги обшивки балкона в Києві і області. Допоможемо у виборі кращих сучасних матеріалів для обшивки і не тільки. Зробимо все на вищому рівні з першого до останнього етапу. Звертайтеся!