> >

Нестандартні варіанти пластикових вікон

Багато з тих, хто не з чуток стикався з установкою пластикових вікон, знають, що крім стандартного компонування вікна, існує ще безліч ексклюзивних варіантів виробів. Розглянемо деякі з них.

 

Подвійне скління

Так звані енергозберігаючі вікна – суть їх полягає в тому, що віконний отвір обладнується вікнами в два шари. Не вікнами з двох рам, а саме в два шари. Виходить цілісна конструкція. На виході отримуємо відмінний захист від холоду і шуму. Але, виходячи з особливостей даного виду скління, помітним мінусом буде злегка зменшений світловий отвір.

Балконні двері та вікна з відкриванням назовні

В своїй більшості пластикові двері та вікна відкриваються всередину. Але трапляються ситуації, коли планування квартири не дозволяє встановити такий варіант. На допомогу прийдуть вікна, фурнітура яких дозволяє відкривати їх назовні. В принципі дане вікно або двері нічим не відрізняється від звичайних. Але тут є одна особливість – в отворі з «чвертю» вікно зменшується на цю саму «чверть».

Вікна без перегородки посередині

Так звані штульпові вікна. Вся суть полягає в тому, що у таких вікон немає імпоста (перегородки), тим самим віконний отвір відкривається цілком. Особливо красиво так виглядають арочні вікна.

Вікна з прихованими петлями

Як нескладно здогадатися, вся сіль даних вікон полягає в тому, що петлі ретельно ховаються під фурнітурою. Мало того, що виглядає красиво, так і зламати практично неможливо.

Схожі статті

Нестандартні вікна з профілю Rehau

Нестандартні вікна з профілю ALM Plast

Нестандартні вікна з профілю Salamander