> >

Сучасні вікна і двері, як важлива архітектурна деталь

Вікна пропускають природне освітлення, завдяки їм провітрюється приміщення, відкривається чудовий вид. Сьогодні самі ходові вікна – металопластикові.

Обрамляють вікна лицьовою цеглою при його укладанні висувають і пов'язують з кладочної сіткою. На лицьову кладку поміщають прогрунтувати пофарбований сотий куточок, по якому набирають горизонтальне обрамлення вікна. Чорнову, забутовочную кладку перекривають залізобетонними перемичками.

Можна оформити стіну арочними вікнами. При арочної конструкції вікон замість сотого куточка використовують шаблон з дерева, за яким «накочують» обрамлення.

Щоб аркове перекриття вийшло з обох (зовні і зсередини) сторін що йде за лицьовою цеглою забутовочную кладку теж перекривають аркою. Замість залізобетонних перемичок ставлять той же дерев'яний шаблон. Всі вікна роблять з чвертями (5-6 сантиметрів), вони закривають монтажну піну зовні. Укоси на вікнах утеплюють пулпаном, який покривають гіпсовою штукатуркою (ротбандом) або гіпсокартоном.

Сучасні двері в архітектурі будівлі

Засклені пластикові двері чверть кладки підійдуть для виходу на веранду. Ну, а головні вхідні двері, як правило, встановлюються на фасадній стороні. Це найбільш широкі і красиві двері. Зазвичай вони накладні металеві, з облицюванням з МДФ. Вузька скляна вставка в дверному полотні зробить передпокій не таким темним. Обабіч парадних дверей можуть бути лампи. Ганок зі сходами та навісом додадуть зручності, і ефектно прикрасять фасад.

Схожі статті

Вікна Рехау

Ціна на металопластикові вікна

Оригінальні вікна salamander