> >

Металопластикові вікна з профілю Рехау

Для безумовного числа споживачів, пластикові вікна Rehau - опосередковано асоціюються з великим рівнем якості й безпеки. Впродовж 50 років, наша компанія, виготовляє надійні металопластикові вікна, а належні експерти компанії, стежать за їх постійним поліпшенням і допрацьовують вікна до граничної якості а так само надійності та дизайну - технологій. Завдяки великому вибору полімерних профілів, їх вірності і якості, торгова марка Rehau продовжить займати перші позиції у списку. 

Якщо ви прийняли рішення придбати саме наші вікна, то у вас виникне ряд питань - перш за все, як точно підібрати профіль і відповідаючі комплектуючі. Для цього потрібно детально вивчити і усвідомити всі їх подібності і переваги. Якщо вам це цікаво, то дізнаємося про все по порядку!


Дізнатися вартість Викликати замірника

Вікна Рехау трикамерні

Трикамерні профілі - це не дорогі профілі, які ставлять в квартирах, будинках, дачах, де немає автономного опалення. Іншим словом - якщо хочете зберегти ваші гроші, можна придбати бюджетний профіль, з шириною рами 60 міліметрів, і встановити склопакет з трьома стеклами шириною 3,2 см з енергозберігаючим склом. Такий варіант є найкращим для більшості квартир і будинків в місті Києві. Вікна Рехау трикамерні бувають двох видів:

  • Rehau Euro 60 Design (Ecosol) - це найдешевший профіль з сімейства Rehau, не дорогим він вважається через внутрішні стінки.

  • Rehau Euro 60 Design - цей вид стандартний, найпопулярніший з профілів Rehau.

профиля рехау

П'ятикамерні вікна Рехау

П'ятикамерні профілі це категорія преміум. Ширина профілю 70 мм і п'ять повітряних камер. Такий варіант металопластикових вікон рекомендуємо встановлювати в квартирах з автоматичним опаленням або з встановленими лічильниками тепла, а так само в приватних будинках. Різниця ціни між трикамерні і 5 камерними вікнами Рехау близько 10%.

Профілів шириною 70 у Рехау є три види:

  • Rehau Euro Design 70 (Ecosol) – так само як і в Euro 60 відрізняється від євро 70 внутрішньою стінкою

  • Rehau Euro Design 70 - звичайний п'яти камерний профіль!

  • Rehau Brillant - економний варіант, з поверховістю 70 мм, мається на різноманітних конфігураціях (круглих, арочних).

Шести камерний профіль Rehau Geneo

Rehau Geneo - це новітній винахід компанії Rehau, яка максимально економить енергозбереження за рахунок своєї ширини 86 міліметрів і має шість повітряних камер. Унікальність полягає в тому, що головна його маса виконана зі скловолокна, яке використовується в авіабудуванні. Завдяки цьому досягається найбільша міцність самих профілів, що дозволяє не ставити залізне армування.

Шестикамерный профиль Рехау

Металопластикові вікна Rehau:

  • Екологічно чисті.

  • Володіють тривалим терміном служби і звукоізоляцією, це підходить для квартир та інших будівель.

  • Профілі стійкі до будь-яких пошкоджень та погодних умов, можуть витримувати температури від -50 до +80 С.

  • Лакування – можливість вибрати свій колір, для більш підходящого інтер'єру і смаку.

  • В нинішній час є надійними і не дорогими.

Якщо ви прийняли або хочете прийняти вірне рішення, але ще не знаєте на чому зупинити свій вибір, телефонуйте нашому менеджеру (044)221-46-23, який детально розповість вам всю інформацію і визначить вас з вибором!

Виготовляємо продукцію протягом 2-3 робочих днів!

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна