> >

Скління балконів і лоджій під ключ досвідченими майстрами

Вікна виконують безліч функцій, основні з яких: освітлення в денний час доби і можливість провітрювання приміщення. Розміри вікон і їх якість можуть зменшити або збільшити приміщення при цьому виконати дизайнерську задумку і зробити кімнату затишною. Засклити балкон – звичайна справа, яка вимагає особливих навичок досвідчених монтажників.

Види скління і основні параметри вибору

Основним параметром вибору типу балкона є його призначення. Розрізняють:

  • Холодне скління. Даний тип необхідний, якщо балкон буде використовуватися як нежитлове приміщення з захистом від сильного вітру і мороза взимку. Скління в даному випадку служить невеликим бар'єром між вулицею і жилим приміщенням.

  • Тепле скління. Варіант застосовується у разі розширення площі. Тип більш витратний і складний, трудомісткий, так як крім звичайного скління необхідно утеплення, оздоблення, додаткова теплоізоляція, більш міцні і потужні комплектуючі конструкції.

Холодное или теплое остекление балконов и лоджий

Скління балкона під ключ передбачає вибір матеріалів замовником, а проведення робіт - досвідченими майстрами протягом 1-2 днів в залежності від складності встановлюваної конструкції.

Склопакети відрізняються для різних типів засклення. Для холодного варіанти підійдуть більш прості одно- або двокамерні пакети з трикамерним пластиковим профілем. Для теплого, необхідні комплектуючі більшої вартості, міцності: 5-ти камерні системи з дво- або трикамерними склопакетами.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Загальні характеристики матеріалів

Качественное остекление балконов и лоджий

Скління балконів і лоджій має на увазі вставку віконної конструкції в отвір. Самим практичним і довговічним матеріалом вважають ПВХ системи. Цей профіль у поєднанні зі склопакетом має високу теплоізоляцію, що дає можливість використовувати його в теплому склінні. Шумоізоляція – наступний параметр, який є важливим для скління житлової площі. Міцність, високий рівень стійкості ПВХ формують призначення і гарантують цілісність конструкції навіть при хуртовині, сильних вітрах і інших несприятливих погодних умовах.

Навантаження при експлуатації повинна бути розрахована до того, як вирішите засклити лоджію або балкон. Саме від представленого параметра залежить довговічність конструкції і легкість в експлуатації. Після вказівки навантаження проводиться підбір профілю, який зможе відповідати необхідним параметрам. Якщо даний підбір не здійснити, то після установки конструкція може неправильно експлуатуватися або навіть загрожувати безпеці господарям приміщення.

Скління балкона Київ – справа майстрів, які готові допомогти вам зробити додаткове приміщення комфортним, універсальним.