> >

Пластикові вікна Rehau з складною конструкцією

Металопластикові вікна Рехау на сьогоднішній день вважаються високотехнологічними виробами - адже вони можуть бути будь-якої геометричної форми, різної конфігурації і розмірів, цим і пояснюється не тільки їх затребуваність у будівельній сфері.

Багато кто з проектувальників і дизайнерів у своїх проектах потребують нестандартних та оригінальних металопластикових віконних конструкцій. Найбільш популярними серед нестандартних вікон зараз є арочні, трикутні, круглі і навіть трапецієвидні вікна. Звичайно, можливий і мікс різних геометричних форм - все залежить від Вашої фантазії.

Для будівель з округлими стінами відмінним рішенням є монтаж еркерних вікон (пластикові вікна напівкруглої форми). Для проектів, які вимагають наявність вікон великих розмірів, теж немає складнощів - металопластикові вікна Rehau володіють хорошою жорсткістю і міцністю, тому є ідеальним варіантом заскління віконних отворів великих розмірів. Наприклад, зараз дуже популярні французькі вікна - віконні конструкції на висоту всієї стіни.

Можливості сучасних віконних профілів Rehau набагато ширше перерахованого. Металопластикові конструкції виготовляються за допомогою передових світових технологій та обладнання, які постійно поліпшуються і вдосконалюються. Внаслідок використання інноваційних технологій, ми одержуємо вікна Rehau з відмінними технічними та естетичними характеристиками, будь-яких форм і конфігурацій.

Для своїх клієнтів наша компанія Wenster пропонує встановлювати пластикові вікна Rehau стандартної прямокутної, арочної і круглої форми. Звертайтеся, будемо завжди раді допомогти!

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна