м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
Пн-Сб09:00 18:00-19; Сб: 10:00-14:00
контактный городской номер м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (063) 377-85-46; контактный телефон киевстар (068) 352-49-09 (viber)
Підбір підвіконня для віконних конструкцій

Вікна металопластикові - складні конструкції. А всі такі конструкції можуть комплектуватися додатковими елементами: відливами, жалюзі і т. д. Звичайно, вони не обов'язкові для установки, але їх наявність покращує функціональність віконних конструкцій. Вони роблять їх повноцінними.

Один з таких елементів - підвіконня. Напевно, жодна жінка не може уявити вікна без них. Адже вони так люблять ставити там свої вазони. Але це далеко не основна функція виробу. Він робить позитивний вплив на теплостійкість вікон + надає естетичний вигляд.

Сьогодні даний товар радує своїм вибором. Вони можуть бути з ДСП, мармуру, граніту, дерева, ПВХ (пластика) і інших матеріалів. Підібрати гарне підвіконня за своїм побажанням дуже і дуже просто.

Найбільш широке застосування знайшли підвіконня з пластику. Вони в естетичному та технічному плані відмінно вписуються до металопластикових вікон, оскільки виготовляються з того ж матеріалу (полівінілхлориду) і не вибиваються із загального фону. При цьому зараз існує багато варіантів декорування пластикової поверхні з отриманням бажаного ефекту (ефект мармуру, натурального дерева і т. д.).

Існує 1 важливий нюанс, який потрібно врахувати при виборі підвіконня. Це його ширина. Любителям широких конструкцій, в кліматичних зонах з холодною зимою - треба бути дуже обережними. Відомо, що вікна з різних причин можуть запотівати. Широке підвіконня може бути однією з них, оскільки воно є серйозною перешкодою для циркуляції теплого повітря від батареї до вікна!

Для грамотного підбору даного товару можете сміливо звертатися в компанію «Wenster!