> >

Зробити підлогу на балкон в Києві

Підлога балкона – важлива і необхідна деталь кожного приміщення. Від якості ремонту залежить тепло і затишок виносного приміщення. В облаштуванні допоможуть різноманітні оздоблювальні та утеплюючі матеріали, які широко представлені на ринку країни і є доступними. Вірний підбір комплектуючих та проведення роботи по технології дозволить створити невелике навантаження на плиту і вирівняти підлогу по рівню.

Робимо підлогу на балконі

Пол на балконе

Ремонт на підлозі балкона починається з вибору робіт в цілому. Якщо ви хочете утеплити і продовжити приміщення, то необхідно більш відповідально поставитися до завдання і застосувати різноманітні матеріали: тепла підлога, утеплювачі та інше. При наявності тріщин і горбів першим етапом стане вирівнювання стяжкою. Створюється каркас дерев'яними лагами по всьому периметру балкона. Після цього наноситься шар обраного утеплювального матеріалу на плиту, застосовують пінопласт або пінополістирол. Дані матеріали досить щільні і не бояться вологи, що дозволяє їм витримувати навантаження. Всі щілини продуваються монтажною піною, яка зробить герметичними вибрані ділянки. Зверху, раніше створена конструкція, накривається ОСБ плитою.

Ремонт підлоги на балконі складається з перерахованих вище етапів. Але також основним критерієм забудови, є вибір між холодним або теплим оснащенням. Також варто приділити увагу поверховості будівлі та оформлення сусідських балконів зверху і знизу. Так як утеплені балкони сусідів, зроблять ваше приміщення комфортним і дозволять скоротити кількість утеплюючих компонентів з примикає боку.

Яка підлога краще на балконі

Конструкція підлоги повинна витримувати вагу, і одночасно не пропускати холод з вулиці. З метою обігріву застосовують технологію тепла підлога, яка монтується на місце утеплювального шару і накривається плитою. Але якщо даний тип обігріву не потрібен, то ізолюючі будівельні матеріали впораються із завданням і не пропустять холод в будинок. Незважаючи на конструктивні особливості, підлога повинна бути якісною і міцною. Балкон може бути не засклений, може бути продовженням кімнати або нагадувати терасу. У будь-якому випадку нижню плиту необхідно правильно оформити і підібрати відповідне покриття.


Серед можливих варіантів ми пропонуємо такі, якими можна покрити підлогу для балкона:

Ламинат на балконе

Ламінат Більш доступний, але як і раніше екологічний вид матеріалу, що сприяє збереженню тепла і надання оригінального вигляду. Ламелі легко кладуться і не мають луг і інших вад. Підлога з покриттям завжди рівна і гладка, але неправильний монтаж може призвести до здуття і розшарування шарів. Негативно впливає також волога. Велика кількість води і вогкість може призвести до здуття, особливо якщо у вас необроблений вигляд ламінату.


Линолеум на балконе

Лінолеум Популярний і доступний варіант знайомий нам з дитинства. Матеріал міцний і стійкий. Він не боїться вологи і легких механічних пошкоджень. Різноманітність кольорів і малюнків дозволить підібрати будь-який варіант для інтер'єру. Невелика ціна і легкий монтаж дозволяє застелити виробом будь - яку підлогу в закритому і захищеному приміщенні.


Половая доска на балконе

Вагонка або дошка. Екологічно чистий матеріал створений з масиву дерева, яке має первісний природний вигляд. Гладка поверхня і спеціальна обробка робить дошки унікальним покриттям. Дерево само по собі виділяє тепло і приємний аромат, яким буде наповнена вся квартира. Товщина кожної планки не менше 35 мм. Рекомендується викладати матеріал на підлогу в повністю закритому приміщенні, так як несприятливі погодні умови можуть деформувати і пошкодити поверхню.


Правильно залита основа робить балкон підлогу рівною і придатною для подальших робіт. Будь-яка подальша дія підбирається у відповідності з конструкцією і призначенням виносної споруди. Лаги виставляються за розмірами, у створені відсіки кладуть утеплюючі матеріали і закривають верх ОСБ плитою, для якісного нанесення обраного покриття. Вибирайте якісні і надійні комплектуючі. Користуйтеся послугами професіоналів нашої компанії.