> >

Чому потіють пластикові вікна?

Запотіванню, поява зайвої вологи на вікнах і підвіконні – проблема багатьох власників пластикових вікон. Конденсат перешкоджає попаданню світла, що створює несприятливу сиру атмосферу в домі, а також сприяє подальшому утворенню грибка. З естетичних і медичних мотивів всім мешканцям рекомендують усунути проблему запотівання як можна швидше.

Виникнення конденсату

Запотевание окна

Багато людей, які встановили у себе в будинку пластикові вікна, зіткнулися з проблемою конденсату. У цьому найчастіше звинувачують установників і виробників системи. Але причиною є не якість вікон, а їх експлуатація. Отже, конденсат на вікнах причини наступні:

  • Тонкий однокамерний склопакет, який не має в конструкції повітряної подушки, що регулює зміну температур між внутрішнім приміщенням і навколишнім середовищем.

  • Погана вентиляція.

  • Ускладнена циркуляція повітряного потоку. Причиною може стати стільниця або широке підвіконня, розташований над батарей або іншим нагріваючим елементом.

  • Помилка, допущена при монтажі.

Також підвищена волога на вікнах може спостерігатися на кухні, у ванній кімнаті та інших місцях, де можливий різкий перепад температур і велика різниця з градусами на вулиці. Такий конденсат найчастіше пропадає після закінчення використання приміщення.

Рішення проблеми

Якщо потіють пластикові вікна, і ви вирішили усунути цю проблему, то рекомендуємо звернутися до фахівців для ретельного огляду до усунення причин. Якщо виною став тонкий склопакет, то його слід замінити на більш новий і сучасний: на 2 чи 3 камери. При цьому заміна рами не потрібно. При відсутності вентиляції – зайва волога пропаде після якісного провітрювання або чищення вентиляції.

Причина конденсату із-за конструктивних особливостей усувається фахівцями. Монтажники після огляду підведуть підсумок і зможуть усунути інші причини, що виникли із-за неправильного монтажу або розширеного підвіконня. Налаштування віконної системи на зимовий режим або усунення інших несправностей у вигляді заміни ущільнювача, призведе до комфорту у вашому будинку.