> >

Розсувні металопластикові двері

Компанія "Wenster" пропонує придбати двері розсувного типу, на нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент продукції різних видів і габаритів, які органічно впишуться в інтер'єр будинків, офісів, балконів, терас, альтанок (всі прорахунки робляться індивідуально). Ми гарантуємо повну відповідність продукції заявленим характеристикам, а також забезпечимо монтаж і доставку в короткі терміни.

Раздвижные металлопластиковые двери

Розсувні пластикові двері володіють прекрасним естетичним виглядом і здатні доповнити простір, розділити його на різні зони й стати окрасою для всього приміщення. Найбільш популярне рішення для панорамних дверей стає використання широкого полотна, що є цікавою альтернативою вузьких дверних отворів. За бажанням покупця можна виготовити пристрою прозорі від підлоги до стелі, що забезпечити чудову освітленість кімнат, завдяки вільному доступу денного світла.


Як правильно вибрати панорамні двері

Зручність і тривалість експлуатації залежить від вибору фірми виробника і якості комплектуючих деталей. Особливою популярністю користуються Rehau розсувні системи та інші конструкції від європейських виробників. На нашому сайті представлені тільки актуальні і надійні виробники, які стануть відмінним варіантом для облаштування приміщення.

Раздвижные двери ПВХ

В залежності від особливості експлуатації, портальні двері можуть відрізнятися системою відкривання, кількістю камер в склопакетах, додатковими опціями шумоізоляції, енергозбереження, захисту від прямих сонячних променів. При нестандартної планування, можна замовити розсувні двері з пластику за індивідуальними розмірами, які реалізує наша компанія.


Де застосовуються розсувні двері ПВХ

Головна перевага дверей купе полягає в сумісності з різними інтер'єрами, а можливість зонального розмежування кімнат, доповнює функціонал пристроїв даного типу. Конструкція металопластикових виробів складається з 2-5 стулок, які плавно рухаються по роликовим направляючим.

В залежності від побажань покупця, металопластикові пристрої можуть бути як частково, так і повністю прозорими, а також відкриватися не повністю або на всю площу отвору. Можна замовити двері, що складаються до стіни гармошкою, що повністю звільнить отвір. Широкі можливості дозволяють використовувати конструкцію розсувного типу практично для будь-яких приміщень, у тому числі:

  • Розсувні двері для тераси.

  • Розсувні балконні двері.

  • Двері портали, забезпечують чудове освітлення кімнат.

  • Для облаштування квартир, будинків, офісів, громадських установ.

Співпраця з провідними виробниками напряму, дозволяє нашій компанії забезпечити вигідні ціни для покупців, забезпечити належну якість всіх комплектуючих, а також надати можливість вибрати двері різних габаритів і колірної палітри.

Різновиди панорамних дверей

Особливою увагою покупців користуються конструкції з повним або частковим заскленням, при цьому важливо вибирати не тільки естетичну красу, але і дізнатися про максимальні навантаження, які витримує каркас пристроїв. Найбільш надійними конструкціями є наступні види:

1. Похило-розсувні. Конструкція складається з рухомої стулки і глухої частини, аналогічно металопластикових вікон, такі двері можна відсунути для провітрювання приміщення, а завдяки герметичності й збереженню тепла, їх часто використовують в просторі між кімнатою і балконом.

2. Підйомно-розсувні. Механізм приходить в дію після повороту ручки, що дозволяє використовувати такі вироби як розсувні двері на терасу. Це оптимальний варіант при необхідності великої площі скління. При бажанні покупця, можна створити конструкцію з можливістю відкриття до 70% отвору.

Розсувні металопластикові двері ціна

Раздвижные пластиковые двери

Вартість розсувних конструкцій залежить від якості і типу комплектуючих, габаритів та максимальною експлуатаційною навантаження, на нашому сайті можна купити розсувні пластикові двері за вигідними цінами.


Компанія "Wenster" гарантує високу якість всіх реалізованих виробів, а також пропонує безкоштовні роботи по виміру, можливість замовити монтажні роботи в Києві і області. Якщо Ви захочете поставити додаткові запитання або купити двері з пластику, скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті, і ми зателефонуємо у зручний для Вас час.