> >

Правильне регулювання вікон Рехау

Для того, що б у кімнаті завжди було тепло важливо правильно підібрати те чи інше вікно, але ще важливіше правильно його відрегулювати. На сьогоднішній день, велику популярність мають вікна німецького виробництва Rehau. Вікна такої конструкції характеризуються щільністю всіх внутрішніх частин, з цього має місце відмінна герметизація, але це тільки в тому випадку, якщо регулювання вікон Рехау зроблено правильно і згідно всіх інструкцій. Звичайно, такі вікна, володіють високою якістю і надійністю, але, з плином часу, навіть такі пластикові вікна відомих виробників вимагають правильного регулювання.

Особливості регулювання літо-зима

Якщо говорити про внутрішній механізм даних вікон, то вони налагоджуються по трьом основним принципам:

  • вгору-вниз;
  • вправо-вліво;
  • налагодження притиску стулки.

Відрегулювати вікна Rehau в Києві можна за допомогою горизонтальних і вертикальних осей обертання. Взимку важливо зберігати щільність всіх елементів вікна, оскільки від цього залежить наскільки тепло буде в кімнаті. Тобто віконна рамка і стулка повинні щільно прилягати один до одного. У літній час, відповідно, треба послаблювати таку щільність.

Що стосується інших елементів вікон, то в комплекті з усіма пластиковими вікнами йде спеціальна інструкція по їх налагодження. Завдяки такому позитивному моменту, настроювання даних вікон може здійснюватися на багато швидше і якісніше.

Основні проблеми функціонування вікон Рехау і шляхи їх вирішення:

1. Пластикове вікно не відкривається

Головна причина того, що ваше вікно не відкривається це, звичайно ж, пошкодженість самого поворотно-відкидного механізму. Регулювання вікон Рехау передбачає наступні дії по видаленню несправності механізму. Перше, що слід робити в такій ситуації, це визначити яка марка фурнітури вікна. Якщо на металевому запорі має місце напис SI, то це означає, що пластиковий язичок, який знаходиться безпосередньо в області ручки потрібно максимально поєднати з ущільнювачем. Далі, повернувши ручку, віконна стулка має набути вертикальне положення.

2. Дуже важко повернути ручку

Таке пошкодження, насамперед, пов'язано з провисанням стулки, яку потрібно добре змастити. Якщо в наявності є шестикутник, то, для досягнення абсолютно успішного результату, важливо спочатку знайти місце розташування гвинта регулювання верхньої петлі і тільки потім крутити його до тих пір, коли зникне необхідний дефект. Ремонтування вікон Рехау включає в себе і регулювання нижньої петлі. В даному випадку, потрібно підкручувати ті гвинти, які дозволять вам налаштувати всі необхідні положення (вгору-вниз, вправо-вліво).

3. Ущільнювач пропускає повітря

Що б визначити точне місце знаходження даної проблеми варто звернути увагу на відкрите вікно з торця. Після того, як ви знайдете маленьку голівку одного або декількох болтів, треба застосувати шестигранник і почати їх прокручувати. Якщо болт буде зміщуватися, то це буде означати те, що ремонт вікон Рехау пройшов успішно і, відповідно, рішення виниклої проблеми.

Оцінка результатів

Відрегулювати вікна Rehau в Києві не так і просто, але, зробивши всі потрібні кроки і згідно всіх інструкцій, всі виникші поломки швидко і легко усунуться. Але для того, що б все це було максимально якісно і з мінімальними втратами часу, потрібно звертатися до кваліфікованих фахівців. Саме вони повністю проконсультують вас і дадуть цінні поради щодо того, як правильно користуватися даними вікнами.