> >

Вікна Рехау євро 70

Якісні і доступні віконні системи перейшли на новий рівень користування. Якщо десять років тому можна було зустріти велику частину будинків із застарілими дерев'яними системами, то сьогодні поширення набули вікна Rehau 70, які доступні і актуальні на ринку країни.

Економія і характеристики

Сучасні та ергономічні вікна Рехау 70 - це поєднання високих теплоізоляційних властивостей з доступною ціною. Дана модель ідеальна для скління при будівництві нових будинків, так і при заміні морально застарілих конструкцій більш новими і технологічними. Система підходить для приміщень в незалежності від місця розташування, так як наявність п'ять камер профіль Рехау 70 мм буде запобігати протягам і втраті тепла в зимовий час року.

Металлопластиковые окна Rehau Euro 70

Система має наступні характеристики для оснащення житла:

  • Глибина системи 70-. мм.

  • Кількість камер профілю – 5 штук.

  • Максимальна ширина збірки склопакета – 40мм.

  • Показник теплоізоляційних властивостей дорівнює 0,77 м2К/Вт;

  • Показник шумоізоляції 43 дБ.

  • Захист від злому конструкції відноситься до 2-го класу.

  • Повітронепроникність профілю – 4-го класу.

  • Містить два контури ущільнювача, які захищають приміщення від попадання пилу і вологи з боку вулиці.


Представлені характеристики відповідають стандартам якості і дозволяють повністю розкрити потенціал. Система Rehau 70 надійно зберігає температуру усередині кімнат, тим самим даючи можливість господарям житла значно заощадити на опаленні взимку, і на кондиціонування влітку. Вибираючи даний клас продукції, ви встановите золоту середину ціни і якості запропоновану німецьким виробником.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Надійний профіль Rehau 70

Оптимальний рівень енергозбереження і теплоізоляції забезпечує профіль, що складається з п'яти повітряних камер. Вони стають бар'єром від перепаду температур кімнати і зовнішнього середовища, що значно позначається на атмосфері в приміщенні. Кути профілю надійно захищені ущільнювачами, які герметизують і не дають здійснювати теплообмін. Спеціальне покриття на пластику HDF, робить виріб гладким і однорідним. Легкість у прибиранні і відмінний зовнішній вигляд прикрасить приміщення і зробить профіль Рехау 70 оригінальним технологічним доповненням.

Різноманітність можливих форм і кольорів дозволяють розширити дизайнерське застосування серії Рехау євро 70. Даний вид систем підтримує різні кути і нахили рами, з урахуванням зміни форм. Тому профіль Rehau Euro 70 ви зможете замовити для закруглених, трапецієподібних, кутових та інших прорізів. Різноманіття колірної палітри також дозволяє підібрати необхідний колір для вашого будинку і зробити якісну ламінацію конструкції. Виріб може мати вигляд під дерево, повністю повторюючи рельєф, але мати властивості сучасної пластикової конструкції, яка довговічна та зручна.

окна рехау евро 70

Розумні вікна для скління

Головне завдання Рехау 70 – це дарувати комфорт і затишок вашому дому. Тому виробник створив оптимальний варіант ціни і якості для скління різних архітектурних будов. З метою розширення світлового прорізу створили окрему лінійку з монтажною глибиною 70 мм, Після установки Rehau Delight 70 відгуки позитивні, так як характеристики енергозбереження та захисту від шуму і пилу залишилися незмінними, при цьому зменшили висоту рами. Така модернізація дозволяє на 10% збільшити попадання світла в приміщенні і дозволила встановити конструкцію навіть в затемнені кути, де кожен промінчик сонячного світла на рахунку.

В залежності від застосування та установки Rehau 70 відгуки залишаються незмінні, так як хто оцінив систему, обирає її для скління наступних прорізів. При замовленні даного виду виробу необхідно викликати замірника для правильного зняття розмірів отвору і вибрати запропонований варіант профілю і склопакета. Менеджер розрахує вартість і відправить ваше замовлення виробнику. Якісні вікна після грамотної установки будуть радувати мешканців теплом і економією на комунальних платежах.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна