> >

Ремонт лоджії під ключ в Києві

Можливість розширення площі є у кожного володаря невеликої нерухомості. Завдяки сучасному ремонту багато господарів квартир розділили зони кімнат і створили комфортні місця для роботи та відпочинку в межах декількох квадратних метрів. Правильне оснащення та ремонт на лоджії дозволяє перетворити складське приміщення в затишну кімнату.

Комфорт у вашій квартирі


Ремонт лоджии под ключ в Киеве 1
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 2
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 3
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 4
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 5

Якість життя зараз на першому місці. Кожна людина прагне підвищити власний рівень для того, щоб насолоджуватися затишком і бути у відмінній формі. Ремонт лоджії робиться для того, щоб використовувати додаткове приміщення за призначенням і розширити власне житло. Особливість лоджії в тому, що конструкція має бічні стіни і підлогу, стелю, об'єднану з сусідами. Дана особливість дозволяє якісно і надійно утеплити, що дає можливість об'єднання лоджії з кімнатою, що приєднана до неї .

Будь-яка робота поділяється на кілька етапів. Серед їх числа:

  • Демонтаж застарілих конструкцій. Стару підлогу, покриту плиткою, шпалери на стінах та інші відгомони минулого повинні бути видалені. Віконна система і рами також знімаються, а на їх місце монтують нові металопластикові конструкції.

  • Утеплення. Рішення об'єднати і розширити площу передбачає повне утеплення конструкції спеціальними матеріалами. Кладка піноблоків є ефективним зведенням парапету і одночасно зміцненням конструкції.

  • Монтаж електропроводів. Якщо вам знадобляться розетки і вимикачі в новій кімнаті, варто про їх розміщення подумати заздалегідь. Так як дроти будуть приховані під шаром штукатурки.

  • Утеплення. Так як лоджія стикається з вулицею, стіни, стеля та підлога потребують утеплення. Для цього використовують різні матеріали: пінопласт, мінеральну вату та інші утеплюючі складові.

  • Внутрішня і зовнішня обробка. Після проведення основних етапів робіт, стіни мають потребу в обробці. Нанесення обраних матеріалів для подальшого естетичного оформлення вибираються клієнтом. Затребуваними для внутрішньої частини є гіпсокартон, пластик і дерев'яна вагонка. Для зовнішньої – вибирають сайдинг, профнастил.

Наші фахівці виконають утеплення лоджії під ключ відповідно з нормами і стандартами якості. Тому ви будете насолоджуватися комфортними умовами життя після проведених робіт.

Особливості та функціональність

Послуга лоджія під ключ дозволяє провести всі етапи робіт без участі господарів. Опція зручна тим, що ви берете участь у процесі ремонту як головний організатор, минаючи пилу і бруд, що виникає при роботі. Якщо у вас є варіанти оформлення, і ви хочете втілити їх у реальність, наші фахівці зроблять все можливе для вдосконалення і створення задуманого. Але якщо є потреба, а ідеї відсутні, то колеги також допоможуть підібрати якісні матеріали, оформлять лоджію в кращому вигляді.

Добірка матеріалів може бути різна. В залежності від сторони квартири і поверховості будівлі вибираються елементи, які знадобляться для оснащення. Отже, жителі перших поверхів вибирають теплу підлогу. Дана технологія дозволяє приховати холод, що йде від землі і зробити приміщення теплим. Для власників квартир на середніх поверхах, коли з двох сторін сусіди вже провели ремонтні роботи, товщину шару, що утеплює можна зменшити або не встановлювати теплий пол, так як сторона буде менше промерзати.

Будь-які варіанти, що включають лоджія ремонт, розглядаються безпосередньо на об'єкті. Так як ідеї втілюються різні, і способи реалізації можуть відрізнятися. Варіанти оформлення лоджії можуть розуміти повністю житлову кімнату або її продовження, особистий кабінет, місце для відпочинку і посиденьок, універсальну комору та інше. Вибирайте функціональність і розташовуйте житлові умови вірно, а наші майстри допоможуть вам.