> >

Оздоблення балкона: в дусі часу

Балкон вже давно перестав бути тим місцем у квартирі, де звідусіль збирався непотріб. У минулі часи балкони використовувалися виключно для накопичення різними предметами побуту, які просто захаращували його. В пору збереження кожного метра корисної площі люди намагаються максимально використовувати всі можливості лоджій і балконів, обробляючи їх різними матеріалами.

Оздоблення балконів та лоджій – цілий комплекс незалежних один від одного будівельних операцій, які в кінцевому підсумку роблять вигляд конструкційного елемента квартири завершеним. В наші дні послуги по оздобленню балконів і лоджій пропонує чи не кожна будівельна бригада. У переліку послуг будівельної організації можна зустріти такі роботи, як скління балкона, ремонт під ключ, внутрішня і зовнішня обшивка. Всі ці роботи по обробці можуть виконуватися як окремо, так і в комплексі. Але, насамперед, з'ясуємо, чим же є кожна з вищевказаних послуг.

Скління балкона

Операція по склінню балконних площі виконується з використанням особливих панелей у вигляді пластикових вікон. Переваги скління незаперечні: у будинок через балкон не проникають протяги і холод, а хороша звукоізоляція від зовнішнього світу дозволить забути про сторонні шуми ззовні. 

Сам процес скління виконати істотно складніше, ніж виконати монтаж пластикових вікон, оскільки при склінні використовується помітно більше комплектуючих. Скління вимагає від фахівця необхідних навичок, без яких важко виконати роботу по склінню якісно. Рішень зі скління балкона – безліч, але кінцевою метою скління все ж залишається огородження приміщення від навколишнього середовища за допомогою пластикових склопакетів.

Ремонт балкона під ключ 

Комплекс ремонтних послуг, вироблених на балконі, включає перелік робіт по відновленню конструктивних, технічних і декоративних елементів. Робота, яка виконується єдиною командою фахівців, що претендує бути якісною. Адже колектив майстрів – згуртована команда, де кожен відповідає за свій напрямок діяльності, і тут проблем бути не повинно. 

Ремонт балкона під ключ – именно то, что позволит строительной организации сделать все «от» и «до», не упуская из виду ни единой мелочи. Команда профессионалов балконного ремонта знает последовательность всех процессов от замера до монтажа конструкций, поэтому вероятность переделки после них минимальна. 

Внутрішня обшивка балкона 

Обшивка балконів всередині застосовується досить часто в нинішніх домоволодіннях, ця операція не тільки покращує зовнішній вигляд балкона, але і перешкоджає доступу холоду й вогкості в приміщення. Нерідко в тандемі з декоративною обшивкою використовують утеплювач, що ще більше збільшує ефективність теплоізоляції. В якості оздоблювальних матеріалів найбільш часто використовують пластикову вагонку,дерев'яну вагонку, панелі МДФ, гіпсокартонні системи.

Зовнішня обшивка

За принципом внутрішньої обшивки застосовується і зовнішня обробка балконів, різниця може полягати лише у виборі матеріалу. Для зовнішніх робіт по обшивці балкона застосовують більш стійкі до атмосферних впливів матеріали: металевий або ПВХ - сайдинг, пластикову вагонку. 
До цього етапу роботи слід підійти відповідально, адже саме від зовнішнього вигляду балкона найчастіше складається думка про його господаря. Балкон виступає своєрідним «обличчям» в квартирі людини.

Якісне виконання робіт з облаштування балкона гарантує Вам відсутність проблем з експлуатацією «доважок» до житлоплощі і бездоганну репутацію серед сусідів.