> >

Ремонт балкона під ключ. З чого почати?

Сьогодні балкони є продовженням житлового приміщення і вже давно перестали функціонувати в якості курилки, сушарки або коморою. При грамотному підході на звичайному балконі можна організувати комфортний робочий куточок, стильну Лаунж-зону, бар, спальню і багато іншого. Ремонт балкона під ключ це ємний і багатоетапний процес, що включає в себе комплекс робіт по склінню, утепленню та оздобленню. Ретельно опрацювавши кожен етап, на виході можна отримати якісний і унікальний балкон.

Перш ніж безпосередньо приступити до роботи необхідно підготувати балкон: винести всі речі, позбутися від старої обробки, підготувати робочі поверхні. Перше, з чого починається будь-який ремонт балкона це проектування. Розробка проекту допомагає зрозуміти яким саме має бути майбутній балкон, які матеріали та інструменти закупити. На даному етапі потрібно скласти кошторис і підшукати максимально вигідні пропозиції. 


Зміцнення основи балкона

Найчастіше жоден ремонт балкона не обходиться без зміцнення старої і небезпечної основи. Якщо пошкодження незначні, достатньо лише замазати тріщини, і затерти нерівності. Для зміцнення загальної площі підстави укладають армовану або кладочну сітку і заливають бетонною або цементно-піщаною стяжкою. Балкон буде міцнішим, якщо низ плити зафіксувати залізними опорами.


Зварювальні роботи на балконі

Зварювальні роботи дозволяють не тільки додатково зміцнити підлогу або посилити перила балкона, але і значно розширити площу балкона, приєднавши виносну конструкцію. Якщо квартира знаходиться на останньому поверсі або балкон потребує покрівлі, то в кошторис по ремонту необхідно включити монтаж даху за допомогою зварювального обладнання.


Зовнішня обробка балкона

Бажання почати ремонт балкона виникає в період перегляду фотографій робіт по зовнішній обробці балконів. Широкий вибір форм, текстур і кольорів оздоблювальних матеріалів дозволяють створити унікальний балкон. Фронт зовнішніх робіт включає в себе обшивку, будівництво додаткових опор і каркасів, засклення, встановлення козирків.

В якості обшивального матеріалу використовується: 

  • пожежобезпечний профнастил;

  • вінілова або пластикова вагонка;

  • сайдинг 

  • цегляна кладка.

Скління балкона

Найкращим варіантом засклити балкон є встановлення металопластикових вікон. Такі вікна практичні і мають шумоізоляційні та енергозберігаючі властивості. За типом виділяють эркерное, французьке і стандартне скло. Вікна нестандартної форми, а також моделі без рам допоможуть створити казкові і унікальні панорами. Щоб забезпечити комфорт та затишок у будь-який час року можна доповнити тонуванням вікон або установкою жалюзі.


Кладка підлоги і монтаж стелі на балконі

Після зовнішніх робіт варто приступити до укладання підлоги. Для цього можна використовувати ту ж стяжку з цементу або бетону, яка зміцнює підлогу або використовувати такі матеріали, як пробка, керамзит, пінопласт, скло або пеноплекс. Продовжити ремонт необхідно установкою стелі. Оформити стелю на балконі можна за допомогою гіпсокартону, дерев'яної або пластикової вагонки. При підвищеній вологості використовують пінополістирольні плити або наносять шар звичайної фарби. В цілому вигляд стелі безпосередньо залежить від внутрішньої обробки балконного простору.


Організація освітлення і утеплення для балкона

До початку робіт з утеплення стін та підлоги необхідно провести проводку і виділити місця для розеток. Стіни балкона покривають мінеральною ватою, пінополістиролом, пінофолом або пінопластом. Щоб завершити ремонт внутрішньою обробкою на стіни слід встановити обрешітку.


Внутрішня обробка балкона

Найчастіше для оздоблювальних робіт використовують дерев'яну вагонку, гіпсокартон, панелі з ПВХ або коркові листи. Для підлогового покриття застосовують ламінат, лінолеум, плитку. З установкою меблів і додаткових аксесуарів Ваш балкон прийме фінальний вигляд. 

Ремонт балкона під ключ складний багатоетапний процес, що потребує спеціальних навичок і знань. Саме тому ми не рекомендуємо починати це своїми руками. Фахівці компанії Wenster готові надати весь спектр послуг по ремонту балконів з наданням гарантії на виконані роботи.

 Щоб отримати безкоштовну консультацію телефонуйте за тел. (044) 221-46-23