> >

Римські штори на кухню

Декорування віконного отвору – важливе заняття. Підкреслити дизайн приміщення і зробити його комфортним допоможуть сучасні ролети. Самим затребуваним і оптимальним рішенням для оформлення кухні є римські штори, про які докладніше опишемо далі.

Римські штори для вашої кухні

Римские шторы для кухни

Кожна господиня стикається з дискомфортом, викликаним функціональним станом речей на кухні. Сучасні матеріали дозволяють добитися бажаного результату, так як міцність, стійкість до вологи та світла є критерієм підбору аксесуарів на кухню. Штори та вагомі гардини не підійдуть для оформлення, так як припускають ризик загоряння і просто не практичні у використанні. Жир, гарячий пар та інші компоненти можуть зіпсувати дорогі тканини і ускладнити життя навіть самої працьовитої господині. Тому ролети – відмінне рішення для оформлення.

Римські штори є простими у своєму конструктивному рішенні. До рамці або карниза тканинного полотна прикріплюються рухомі рейки, що представляють собою каркас. Регулювання або підйом тканини відбувається за рахунок дії механізму через ланцюг або мотузку при ручному управлінні. Кріплення на вікно може бути також різний. Для простих і економічних ідей оформлення можуть використовуватися двосторонні клейкі стрічки, а для більш дорогих і важких варіантів – спеціальні карнизи. Вибір римських штор величезний і не закінчується конкретними тканинами для пошиття.

Дизайн для кухонного вікна

Найпоширенішим і популярним вибором моделей вважаються теплі і світлі відтінки полотна. Тканина для вибору може бути як легка, невагома, так і важка, не пропускає світло при повному закритті. Більш легкі матеріали використовують для стилю прованс, що досить часто зустрічається на сучасних кухнях будинків і квартир. Саме літній, світлий відтінок візуально розширює приміщення і робить його не таким нагроможденным. Сучасна кухня може об'єднати в собі як їдальню, так і безпосередньо кухню, тому безліч речей можуть створити ефект завантаженості, який розрядить світлий відтінок.

Синтетичні тканини – відмінне рішення для кухні. Вартість таких полотен менше, ніж натуральних бавовняних або лляних основ, але практичні якості краще. У зв'язку з тим, що приміщення передбачає часте забруднення, синтетику швидше і легше прати. Також до невибагливим тканин можна підібрати спеціальні хімічні засоби проти жиру і плям від харчових продуктів.

Оптимальний розмір римських штор для кухні ви зможете підібрати самостійно. З-за легкого регулювання полотен господиня опускає і піднімає штору на необхідну висоту. Закриття вікна на половину – ідеальний варіант, так як підвіконня може стати додатковою поверхнею для розміщення вазонів з зеленню або інших необхідних речей. Якщо кухня є їдальні, то повне закриття у вечірній час – найкращий варіант для посиденьок за загальним столом.

Особливості вибору і покупки

Як описувалося раніше, для кухні рекомендують вибрати світлі відтінки полотна. Колір візуально розширює простір і не нагромаджує його. Прибирання і догляд за римськими шторами передбачає легке чищення щіткою, так як вироби для кухні мають спеціальне просочення тканини для відштовхування забруднень. При сильних плямах конструкція легко розбирається і переться у відповідності з рекомендаціями до конкретної тканини. При пранні, внутрішні рейки полотна знімаються.

Виходячи з рекомендацій, ви зможете підібрати необхідну модель і прикрасити приміщення. А також надати кухні функціональності та вишуканості. Вибирайте потрібну штору для вашої кухні і насолоджуйтеся красою і зручністю у вашому домі.