Тканинні ролети з українським механізмом
Вибір рулонних штор на ринку країни досить великий. Саме тому багатьох клієнтів цікавить якість і види комплектуючих. Деталі, які встановлюються механізми ролетів, відрізняються маркою, виробником, вартістю та іншими факторами. На дані нюанси звертає увагу покупець. Далі розглянемо види і марку вітчизняного виробника механізмів для віконних штор.
Особливості вибору ролет
Рулонні штори бувають декількох типів:
Відкритого.
Закритого.
Основна відмінність полягає в тому, що відкритий тип має зовнішній вал, на який намотується полотно тканини. У закритому типі вал захований в короб. Таким чином, полотно захищено від забруднень і пошкоджень, в змотаному стані.
Якщо ви обрали полотно, користуючись дизайнерськими напрацюваннями або власними уподобаннями, то для того щоб підібрати якісний і недорогий механізм для рулонних штор необхідно вивчити їх різновиди.
Ланцюговий. Даний механізм передбачає використання ланцюга, яка приводить в рух вал. Він в свою чергу поступово накручує і розкручує полотно тканини. Механізм може використовуватися з різними розмірами валу.
Пружинний. Механізм представляє собою пружину, сховану усередині валу. Запускається шляхом відтяжки нижньої планки ролета. Стопори допомагають зафіксувати полотно на необхідній висоті.
Касетний. Закритий тип означає обраний механізм в об'єднанні з покриваючим верхній вал захисним коробом.
Механізми є механічними, але є можливість встановлення електроприводу, який допоможе дистанційно керувати шторою.
Вибір виробника
Раніше існувало повір'я, що все іноземне краще вітчизняного. Сьогоднішні розробки українських виробників змінюють цю застарілу модель і думку клієнтів. Популярна польська компанія Беста вже багато років постачає на український ринок якісні комплектуючі і механізми. Але наші співвітчизники виробили аналог, який має відмінну якість і довгий термін експлуатації. Компанія Standart випустила серію гідних комплектуючих, більш доступних для споживачів. Щоденне користування українськими механізмами дозволить відчути чіткість роботи і рівність намотування полотна.
Механізм для підйому ролет в Україні користується популярністю в останні роки. Так як комплектуючі випускаються різних різновидів і підходять до відповідних за розміром вала виробів. Вартість для споживача на порядок нижче, ніж іноземні аналоги. Це обумовлюється економією на транспортуванні з-за кордону, додаткових митних зборів на продукцію та оренди дорогих ангарів для зберігання.
Ролети з українським механізмом більш адаптовані під потреби наших співвітчизників, ніж іноземні товари. Так як розробники врахували поширені поломки і зовнішні фактори. Підтримуйте національного виробника і економте на товари відмінної якості.
Схожі статті