> >

Ручки з замком для пластикових вікон

Діти – це наша радість. Саме тому малюків називають «квітами життя». Незважаючи на те, що діти радують батьків - правильний догляд і постійний контроль необхідний. Дітей цікавить все, що оточує їх. Особливий інтерес викликають ті предмети, які можуть нашкодити і виявитися небезпечними. Віконні системи не виняток, тому виробники фурнітури винайшли блокатори ручок для безпеки і позбавили батьків від надмірної уваги і переживань.

Що таке ручка – антидетка

Ручка с замком антидетка

Захист на вікна від дітей – це простий і універсальний атрибут, який допоможе виключити вільне відкривання віконної стулки. Механізм блокування або замок, поміщений в звичну віконну пластикову ручку. Поворот ключа повністю блокує положення, що дозволяє виключити будь-яку дію руху стулки. Після закриття замку неможливо відкрити, закрити, поставити на провітрювання і скористатися мікропровітрюванням. Ручка повністю зафіксована. Для того, щоб здійснити задуману дію необхідно заблокувати вікно ключем.

Ручка із замком досить популярний аксесуар. Зайнятість батьків часто може привести до плачевного наслідку, так як активність дітей нічим не заспокоїти. Малюк спостерігає, як батьки відкривають і закривають вікно і намагається повторити цю дію. Але якщо ви мешканці багатоповерхових будинків, то дитяча наївність і допитливість може бути небезпечною.

Ручка має ряд переваг:

  • Простота монтажу. Ручка встановлюється шляхом вкручування двох шурупів.

  • Повне блокування стулки.

  • Економія тепла із-за неможливості позапланового відкриття стулки.

Надійний захист – порядок у будинку

Якщо у вас вдома є маленькі спадкоємці або ви очікуєте поповнення, то рекомендуємо поміняти або поставити захисні ручки. Щоб уникнути неприємностей користуйтеся блокаторами в домашніх умовах. Купити захист на вікна від дітей у компанії ВЕНСТЕР досить просто. Так як ми представляємо якісну фурнітуру від провідних виробників. Середня вартість ручки складе 250 грн. Невелика витрата допоможе запобігти серйозні проблеми.

Замовте для своїх вікон надійні системи захисту, які убезпечать вас і ваших дітей.

Схожі статті

Пластикові вікна

Ціна ручки з замком